نتایج جستجو برای عبارت :

متن آهنگ عاشقتم سجاد آژیده

متن آهنگ عاشقتم سجاد آژیده
 منو نفس های تو میسازه دلم به دلت هر دفعه میبازه
بگم نگم فرق نداره این دیوونه به عشق تو مینازه
نرو حسم محاله عادی شه نرو آسمون دوباره آبی شه
دست من نیست این همه عاشقتم دست تقدیره بی وقفه عاشقتم
من مریض عشق تو تو دوای قلب من من همه نیاز تو تو همه حواس من
باورم شد عشق نابت باورم کرد قلب پاکت
به تو این احساسمو مدیونم دست من نیست این همه عاشقتم
نرو حسم محاله عادی شه نرو آسمون دوباره آبی شه
دست من نیست این همه عاشقتم دست تق
دانلود آهنگ سامان جلیلی عاشقتم | متن و بهترین کیفیت موزیک
ترانه ای بسیار زیبا و شنیدنی از خواننده سامان جلیلی با نام عاشقتم همینک از رسانه بزرگ جاز موزیک
Exclusive Song: Saman Jalili – Asheghetam With Text And Direct Links In jazzMusics
متن آهنگ عاشقتم سامان جلیلی»───♫♫●|●|●♫♫───«
این که هنوز عاشِقَم و این که هنوز به یادتم … !این که هنوز یه جا دارم حتی توی خیالتماین که دارم غرورمو بدون تو میبازم … !من که هنوز با همه چی به خاطرت میسازم … !»──|♫●|──«هنوزم بهت وفادارم ه
محسن علیمردانی - عاشقتم
دانلود آهنگ " محسن علیمردانی " به اسم عاشقتم
Mohsen Alimardani - Asheghetam
خواننده محسن علیمردانی نام آهنگ عاشقتم شعر و موسیقی امیر زمان تنظیم حسن قربان زاده
ایندانلود این آهنگ از آی سانگز
---
کانال تلگرام : ♫ @isongsir ♫
سایت : http://isongs.ir
[عکس 320×320]
مشاهده مطلب در کانال
دانلود آهنگ جدید عاشقانه و غمگین غمت نباشه من عاشقتم با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang ghamet nabashe man asheghetam
دانلود آهنگ غمت نباشه من عاشقتم (کیفیت بسیار عالی) و متن ترانه
از تو دور بمونه چشای بد ♫♪✌
♪♪♪ ♫♫♫ ♪♪♪
اون نگات همه رو دیوونه کرد ♫♪✌
♪♪♪ ♫♫♫ ♪♪♪
ضربانه دلم با تو رو صد ♫♪✌
♪♪♪ ♫♫♫ ♪♪♪
دانلود اهنگ غمت نباشه من عاشقتم (کیفیت بسیار عالی) و متن ترانه
نفسم میره واست ♫♪✌
♪♪♪ ♫♫♫ ♪♪♪
جایی رفتی ز
دانلود آهنگ علیرضا پویا منو تو
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * منو تو * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , علیرضا پویا باشید.

دانلود آهنگ علیرضا پویا به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Alireza Pouya called Mano To With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه علیرضا پویا به نام منو تو
منو تو و نم بارون بیا فقط عاشقی کنیم آره اینه یه قانونمن و تو میشیم آروم با صدای بارون عشقو بگیریم آسونتو شدی عشق دل
یکی دیگه از اون آهنگ های پاییزی که واقعا به حال و هوای این فصل می خوره آهنگ نه نرو از سیروان خسروی هست که به شدت رومنس و یه جورایی ناراحت کننده ست ولی از اون غم های دوست داشتنی. از اون آهنگ هایی که می دونی وقتی گوشش می دی روح و دلت پر می کشه به جایی که نباید... از اون آهنگ هایی که حتی اگه از لحاظ احساسی توی شرایط خوبی باشی باز هم ذهنت رو درگیر می کنه و واقعا دیوونه ی این آهنگم. از اون آهنگ هایی که می دونی وقتی گوشش بدی دلتنگی دیوونت می کنه ولی باز هم
دانلود آهنگ جدید سجاد مهدوی به نام هزارتو
متن آهنگ جدید هزارتو - سجاد مهدوی
Скачать новую песнюSajjad Mahdavi hezar too
Текст песни hezar too Sajjad Mahdavi
کماکان در خیال و رویای آغوش تو دارمУ меня все еще есть мечта в твоих руках
هزارتوی جهان راه میروم شاید پیدا شی نگارمЯ хожу по лабиринту мира, Может быть, я найду объект
تو را گم کرده ام در لابه لای شهر آشوب

ادامه مطلب
طرحی مصرع: ایک ہے خطبہ زینب کا اور اک خطبہ سجاد کا ہے
ایسا نگاہ خالق میں رتبہ والا سجاد کا ہےکعبہ منا اور مروہ صفا سب کچھ ورثہ سجاد کا ہے
یوں تو عبادت میں حیدر کا کوئی نہیں ثانی لیکنسجدہ گذاروں کا.سید بس نام ہوا سجاد کا ہے
نہج بلاغہ ایک تجلی جیسے ذات حیدر کیایسے زبور آل احمد اک جلوہ سجاد کا ہے
ان کاصحیفہ پڑھ کے خدا کی آپ رضا پا سکتے ہیںیعنی وہاں بھی جو چلتا ہے وہ سکہ سجاد کا ہے
حمد خدا اور نعت نبی کا کیف تو پائے گی ہی زباںمیرے لبوں پر سانجھ سویرے ذ
جای تو گوشه ی دل منه از تو دوره دست همه هرچی یادمه♪ ♥‿♥ ♪با چشات میریزی شهرو بهم تو کاری کردی با دلم انقد عاشقم♪ ♥‿♥ ♪تو منو دیوونه کردی شیرین تر از عشق چه دردی کارته دیوونه کردن که همه دورت بگردن♪ ♥‿♥ ♪با چشات زل بزن توی چشام دیوونه شو برام با تو خوبه حال و هووام♪ ♥‿♥ ♪دیوونتم میدونی خودتم من که عاشقتم مث پروانه دورتم♪ ♥‿♥ ♪با چشات زل بزن توی چشام دیوونه شو برام با تو خوبه حال و هووام♪ ♥‿♥ ♪دیوونتم میدونی خودتم من که عاشقتم مث
دانلود آهنگ غمت نباشه من عاشقتم مهراد جم+با دو کیفیت عالی
Download New Music by Mehraad Jam Called Ghamet Nabashe from hitmusics
بعد از آهنگ موفق شمال مهراد جم موزیک جدید وی بزودی از رسانه هیت موزیک منتشر خواهد شد..پس با ما باشید

متن آهنگ غمت نباشه من عاشقتم مهراد جم
Mehraad Jam Ghamet Nabashe Lyrics
دلم میخواد با تو یه جای دورو که نباشه هیشکی خودت میدونی که الهی کور بشه نبینه اونی که عشق میون ما رو اگه دلت بخواد بری نمیذارم اصلا عشقم زوریه نمیشه که از من دل بکنی بری از همه تو سری ببین کار
دانلود اهنگ مهرداد جم غمت نباشه من عاشقتم حواست به عشقت باشه یکم با کیفیت 320
ریمیکس مهراد جم غمت نباشه دانلود ریمیکس جدید مهراد جم به نام غمت نباشه Download New Remix Mehraad Jam Called Ghamet Nabashe. ... ریمیکس آهنگ غمت نباشه مهراد جم ... غمت نباشه من عاشقتم … ! حواست به عشقت باشه یکم
دانلود آهنگ جدید مهراد جم به نام غمت نباشه Download New Music Mehraad Jam ... غمت نباشه من عاشقتم حواست به عشقت باشه یکم کاریت نباشه تو فقط بخند با تو ...
غمت نباشه من عاشقتم حواست به عشقت باشه یکم کاریت
دانلود آهنگ بی بهونه سجاد هادیان

دانلود آهنگ بی بهونه سجاد هادیان Download Bi Bahooneh song by Sajjad Hadian دانلود آهنگ سجاد هادیان بی بهونه با دو کیفیت 320 و 128 همراه با پخش آنلاین آهنگ از صدا دانلود.
دانلود آهنگ بی بهونه سجاد هادیان
دانلود آهنگ سجاد قربانی عزیزم
دانلود آهنگ سجاد قربانی عزیزممحو تماشاتم تنها تنها
تو زیبایی زیبا زیبا زیبا
دستات تو دستامه
مثله رویاست
موج موهات
زیباتر از دریا
جانانه دلبری کن و
جانانه دلبر باش
من عاشقونه عاشقم
عاشقم باش
ببین کنار تو دل دیوونه آرومه
ببین عزیزم تو ببینم و کنارم باش
به موقع رسیدی عزیزم عزیزم
تو حرفامو شنیدی عزیزم عزیزم
بدون تو بدون تو
همه فصلا غم انگیزم
عزیزم آی عزیزم
عزیزم عزیزم
بذار دستاتو تو دستام
بریم تا آخر دنیا
بدون من
شبت بخیر پرنسسم...
میدونی عاشقتم...نه؟
خاطراتو نه میشه فراموش کرد نه میشه بهشون فکر نکرد...
ولی بازم،آخر هر پوزخندی که با یادآوریشون میزنم،اسم تو لبخند روی لبام میاره...
دختر شیرینی که حتی یکبار به صداقتش شک نکردم...
کلا زود اعتماد میکنم...و دیر میفهمم رکب خوردم...
هیچ وقت برام مهم نبود بعدش چی میشه...اینبار از تو میخوام!
همیشه بمون...بهاش هرچی که باشه میدم...
عاشقتم دختر کوچولو...
عاشقتم فرشته ی دوست داشتنی^^
دانلود آهنگ جدید رضا صادقی هنوزم عاشقم
Download New Music Reza Sadeghi Hanooz Ashegham
آهنگ رضا صادقی بنام هنوزم عاشقم
خنده دار شده حالم مثل باد بی قرارم
من هنوز عاشقتم من هنوز عاشقتم
ترانه سرا: بابک بابایی+آهنگساز: بابک بابایی+تنظیم کننده: شهراد امیدوار

ادامه مطلب
سجاد دیرمینا بازیگر سینما و تلویزیون ایران است که از مهم‌ترین آثار سجاد دیرمینا می‌توان به بازی در سریال‌های سایه بان و دلدار اشاره کرد. در این بخش از بیتوته بیوگرافی سجاد دیرمینا را به همراه عکس‌های او دنبال کنید.

بیوگرافی سجاد دیرمینا

ادامه مطلب
دانلود آهنگ محسن میرزازاده ناز مکه + کیفیت عالی
امروز ترانه زیبای محسن میرزازاده بنام ناز مکه آماده دانلود از جاز موزیک با کیفیت عالی
Exclusive Song: Mohsen Mirzazadeh | Naz Maka With Text And Direct Links In jazzMusic.blog.ir
متن آهنگ محسن میرزازاده ناز مکه
اله کچک ناز مه که / زنده خه له با مه کهاز وه خه گو یاره تمه / ایلچیان له خه را مه کهگولی خه دیسا وه کا / وره رونه سامن شه کهله حالی من تماشه که / اله کچک ناز مه کهزنده خه له با مه که / شیلواره چرخی مه کهاز وه خه گویاره تمه / ایلچیان وه
متن آهنگ:
آی دختر بندر که چشاش شهره ی شهرهرقص بندریم خیلی قشنگه پای برهنهبچه محلمون دنبالتن هی نیا عشقههی تو که ما رو کشتی با ناز و کرمشههله هلی هلی هلی هلیدان دان و دان دانمن عاشقتم بچه ی آبادانهله هلی هلی هلی هلیدان دان و دان دانواست عروسی مو میگیروم کل آبادان
♪♫♪تورو دوست داروملیلیعاشقت شدومخیلیتورو دوست داروملیلیعاشقت شدومخیلیآ.. لیلی لیلی لیلیعاشقت شدوم خیلیلیلی لیلی لیلیعاشقت شدوم خیلیهله هلی هلی هلی هلیدان دان و دان دانمن عاشقتم
دانلود آهنگ جدید ۴۲ بند به نام میگی عاشقتم
بعد تو هی دارم دل دل میزنم …♪
نمیدونم تو کجایی به چی زول میزنم
میتونستی تو یکم دیگه درکم کنی …♪
اخه این رسمش نیست بری بری ترکم کنی
میدونم تو این شبا تو هم هوامو داری
اره اینو میدونم تو هم منو دوس داری …♪
بیا این دیوونه رو بیشتر از این اذیتش نکن
بیا دیگه بسته دوری دیگه در همش نکن
دانلود آهنگ ۴۲ بند میگی عاشقتم
شاید اگه بخوای بری بهت نمیگم که نرو …♪
شاید اینکه دوست دارم کم نکنه فاصله رو
شاید این حرفای
باید به فائزه، به نازنین، به سجاد یا به رویا بگم؟ سجاد تقریبا از درک مسائل انسانی من خارجه. و متوجه نمی‌شه چی می‌گم. شاید هم مشکل از من باشه - من متوجه نمی‌شم که سجاد داره چی می‌گه.
از مبارزه کردن با شمشیر، در زمونه و زمین تفنگدارها خسته شدم.
از دیابت داشتن‌ام، از لکنت‌ام، از قرص‌های اعصابی که می‌خورم خسته شدم.
مشکلات زندگی و پول و ... هم هستن ولی واقعا خیلی برام مهم نیستن. به کمک هوش‌ام از پس همه اونا بر میام. ولی اینا دارن اذیت‌ام می‌کنن..
سجاد افشاریان نویسنده، بازیگر و طنزپرداز ایرانی است که از آثار بازیگری او می‌توان به نجوا و برادر جان اشاره کرد. در ادامه بیوگرافی سجاد افشاریان و گزیده‌ای از مصاحبه‌اش را به همراه عکس‌های جدید او دنبال کنید.
گزیده‌ای از بیوگرافی سجاد افشاریان
نام کامل: سجاد افشاریان
تاریخ تولد: 31 فروردین 1364
محل تولد: شیراز
زمینه فعالیت: نویسنده، بازیگر، کمدین
تحصیلات: کارشناسی ادبیات نمایشی
وضعیت تاهل: متاهل

عکس‌های سجاد افشاریان

ادامه مطلب
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانل
متن اهنگ دیوونه کن مسیح
دانلود آهنگ مسیح و آرش دیوونه وار
دانلود آهنگ آرش ap و مسیح توبه کردم
دانلود اهنگ مسیح و ارش نرو

دانلود آهنگ عاشقتم از مسیح
دانلود آهنگ مسیح و آرش ap به همه بگو
دانلود آهنگ آرش ای پی و مسیح من عوض شدم
دانلود اهنگ مسیح و ارش دیوونه بازی

مسیح و آرش AP دیوونه کن دانلود آهنگ جدید مسیح و آرش AP به نام دیوونه کن Masih & Arash AP - Divooneh Kon تنظیم و میکس و مستر : سعید انصار ؛ ترانه و آهنگ : آرش AP + متن ترانه دیوونه کن از مسیح و آرش AP اسم تو شد د
دانلود اهنگ i hate you i love you از olivia
دانلود آهنگ i hate you i love you فاز موزیک
دانلود اهنگ i love you i miss you
دانلود رایگان اهنگ i hate you i love you از gnash

دانلود آهنگ i hate you i love you remix
دانلود آهنگ i hate u i love u remix
دانلود اهنگ خارجی ازت متنفرم عاشقتم

ترجمه آهنگ i hate you i love you
برای دانلود آهنگ کلیک کنید
دانلود آهنگ ترکی سجاد اسدی به نام جانیمسان

Sajad Asadi – Janimsan

دانلود آهنگ ترکی سجاد اسدی به نام جانیمسان
دانلود آهنگ با دو کیفیت ۱۲۸و ۳۲۰

متن آهنگ ترکی سجاد اسدی به نام جانیمسان
♫♫♫ ♫♫♫ ♫ ♫♫♫ ♫ ♫♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
کانال تلگرامی مدیس موزیک
https://t.me/medismusic
دانلود آهنگ جدید فارسی از سایت مدیس موزیک
♫♫♫ ♫♫♫ ♫ ♫♫♫ ♫ ♫♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
برای دانلود آهنگ کلیک کنید
دانلود آهنگ جدید مهراد جم غمت نباشه
Download New Music Mehraad Jam Ghamet Nabashe
[ دانلود آهنگ با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ + متن آهنگ و پخش آنلاین موزیک ]

مهراد جم غمت نباشه
متن آهنگ غمت نباشه مهراد جم

از تو دور بمونه چشای بد
اون نگات همه رو دیوونه کرد
ضربانه دلم با تو رو صد
نفسم میره واست
جایی رفتی زود برگرد
غمت نباشه من عاشقتم
♪♫♪♫♪
دانلود از لینک بالا منتشر شد
دانلود آهنگ جدید علیرضا پویا من و تو به صورت کامل
در این ساعت شنونده ♫ اهنگ شدی عشق دلم خودم عاشقتم به نام من و تو با صدای هنرمند علیرضا پویا به همراه تکست و بهترین کیفیت باشید ♫
Download New Music BY : Alireza Pouya | Mano To With Text And 2 Quality 320 And 128 

ادامه مطلب
معرفی کتاب به مناسبتکتاب کودک : مژده گل؛ داستان‌هایی از زندگی امام سجاد (ع)؛ جلد ششمنویسنده : محمود پور وهاب
«داستان‌هایی از زندگی امام سجاد (ع)» جلد ششم از مجموعه‌ی مژده‌ی گل نوشته‌ی محمود پوروهاب و به تصویرگری حامد زاهد است. این کتاب داستان‌هایی از زندگی امام سجاد (ع) را به زبانی شیرین و جذاب برای کودکان و نوجوانان بیان می‌کند.
دانلود آهنگ دنیای من تو حرفام همش اسم تو میبرمدنیای تو کیه که من ازش بی خبرم به نام یادته با صدای مثبم ابراهیمی به همراه متن ترانه و بهترین کیفیت
Download New Music BY :  Saman Jalili | Meysam Ebrahimi With Text And 2 Quality 320 And 128 On Musiceto
متن آهنگ یادته میثم ابراهیمی
♬♬♬
وقتی روز تولدم و هنوز می بینم که یادتهمی دونم که برمیگردی تو یه روز عشقم تو این رابطهوقتی که تو عکسامون و دور نریختی و هنوزم تو اتاقتهمی دونم جای من مثل اون روزا توی قلبت ثابتهبرمیگردی پیشم مگه نه دنیای منب
امام سجاد سه کار اصلی داشت:۱. تدوین اندیشه‌ی اسلامی به صورت درست ۲. اثبات حقانیت اهل‌بیت و استحقاق آن‌ها نسبت به خلافت و ولایت و امامت۳. ایجاد تشکیلات منسجم برای پیروان تشیعکتاب انسان ۲۵۰ ساله، ص۲۳۱

ولادت با سعادت امام سجاد علیه‌السلام  مبارک.
باربری مشهد
  باربری مشهد که در بین مردم استان با نام تجاری نتسان شناخته می شود، تخفیفات ویژه ای را برای حمل انواع بار و خرده بار و اثاثیه از بلوار سجاد مشهد و خیابانهای اطراف به سایر نقاط مشهد و سایر استانهای کشور در نظر گرفته است که قیمت تمام شده این باربری را پایین تر از کلیه باربری های سراسر کشور قرار داده است.
حمل بار باربری بلوار سجاد مشهد
دانلود آهنگ جدید شهریار نیک به نام تو که مهره مار داری
Текст песни Toke Mohreye Mar Dari Shahriyar Nik
دلت بخواد دلت نخواد عاشقتم خیلی زیادЯ люблю тебя так сильно, я не люблю тебя так сильно
کسی رو پیدا میکنی اندازه من تورو بخوادВы найдете кого-то, кто хочет, чтобы вы были размером с меня
چشای زیبات واسه من ماه تو آسمونمه

ادامه مطلب
عمدا دانلود آهنگ جدید سینا شعبانخانی

Download New Music By Sina Shabankhani Called Amdan

دانلود آهنگ جدید  سینا شعبانخانی به نام عمدا با کیفیت بالا

با دو کیفیت 320 ، 128 و لینک مستقیم از نیک موزیک

پخش انلاین + لینک پرسرعت آهنگ عمدا

دانلود در ادامه مطلب

متن آهنگ سینا شعبانخانی به نام عمدا

دنیا مال همه بیخیال همه 

من با تو خوبه حالم فقط

بگو راحت چته من حواسم بهته

کم نشه یه تار مو ازت

هرجای عالمی وقتی دلتنگمی

من خودمو بهت میرسونم

میخوامت بی حساب

من
با هیچ کلمه و جمله و شعر و دکلمه ای نمی تونم عشقم رو بهت بیان کنم.پس خیلی ساده ولی به عمق همه کهکشان ها میگم که عاشقتم، عاشقتم همه دنیای من.
روزت مبارک اولین عشق زندگیم
+روز‌ همه پدرای عزیز و مهربون و فداکار مبارک.عید همگی مبارک:)))))
دانلود آهنگ آرون افشار شب رویایی
دانلود آهنگ آرون افشار شب رویایی
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * شب رویایی * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , آرون افشار باشید.
دانلود آهنگ آرون افشار به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Aron Afshar called Shabe Royaei With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه آرون افشار به نام شب رویایی
من در تب تاب توام خانه خراب توام من من دیوانه ی عاشق
ای تو سر سامان من نیمه ی پن
دانلود آهنگ جدید کامران مولایی عوض شدی
Download New Music Kamran Molaei – Avaz Shodi
پخش بزودی – دمو آهنگ اضافه شد

کامران مولایی عوض شدی

متن آهنگ عوض شدی از کامران مولایی

کی به جای من اومد که دیگه لبت دوست دارم
نمیگه نمیبینی خراب توام
کی هوامو برده از تو سرت میرسه
دیر به دیر خبرت بابا من هنوز عاشقتم
پخش این موزیک زیبا از کامران مولایی دانلود از لینک بالا کلیک کنید
دانلود آهنگ آرومم با صدای علی سفلی تیتراژ سریال عطر عشق
با موزیکِ تو همراه باشید با آهنگ جدید: دانلود آهنگ آرومم وقتی تو کنارمی آرومم به نام آرومم با صدای علی سفلی به همراه متن ترانه و بهترین کیفیت
Download New Music BY :  Ali Sofla | Aroomam With Text And 2 Quality 320 And 128 On Musiceto
متن آهنگ آرومم علی سفلی
♬♬♬
تا که صداتو میشنوم میشینه خنده رو لبامحدی نداره عشق من از ته دل تو رو میخوامعاشق اون روزایی ام که هوا غرق بارونهمنو تو با یه چتر باز میزنیم بیرون از خونه♬♬♬آرومم و
دانشگاه های علمی کاربردی نیز مانند سایر دانشگاه های کشور به منظور تسهیل امور دانشجویی از سامانه های الکترونیکی استفاده می کند . سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی اولین سامانه الکترونیکی این دانشگاه بوده و دانشجویان این دانشگاه پیش از سامانه هم آوا از سایت سجاد استفاده می کردند .  این سامانه بیشتر برای ورودی های قبلی دانشگاه علمی کاربردی استفاده می شود .
 برای مطالعه متن کامل مقاله بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

www.heyvagroup.com/shownews/6994/سامانه-
متن آهنگ شب رویایی از آرون افشار
♩♪♬من در تب و تاب توام خانه خراب توام من منه دیوانه عاشقای تو سر و سامان من نیمه ی پنهان من جان تو و جان یه عاشق♩♪♬من عاشقتم تا ابد دور شود چشم بد از تو و دنیای من و توای ماه الهی فقط کم نوشد سایه ات از شب و روزای من و تو♩♪♬سوگند به لبخند تو دل من بند تو ای مهر و ماه تو جان بخواهای تو همه ی خواهشم تویی آرامشم ای مهر و ماه تو جان بخواه♩♪♬سوگند به لبخند تو دل من بند تو ای مهر و ماه تو جان بخواهای تو همه ی خواهشم ت
متن آهنگ علیرضا طلیسچی بنام سختگیر
رو تو گیرم رو کسی نیستم ولی هیچی تو دلم نیستتو. دلم جز تو کسی نیست نه تو دلم نیستی بفهمیرو هوا میبرنت بس که نمک داری ولی من عاشقتم خب مگه شک داریمن سختگیرم ولی سخت میرم تو نباش و ببین چجوری میمیرمقلبم گیره خوبیم اینه که تو دنیا روی تو گیرم روی تو گیرم
نفسم بسته به چشمات و دلم وصل بهتفکر میکردم احتیاجی نیست ولی هست بهتوای امون از دلت آی امون از دلتاومدم دلو یهو اول ندم از قصد به توحالا حسم از همیشه بیشترم هست ب
دانلود آهنگ سجاد جلالی بنام عاشق ترم 

دانلود و پخش آنلاین آهنگ 

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

دانلود با کیفیت 320
همین اول کاری کلی کار انداخت گردنمون:) 
دارم فکر میکنم فردا تا ساعت چند بیدار خواهم موند؟؟؟؟؟
فردا کلی کار سرم ریخته‌ست:(((
تا ساعت ۲ ظهر خونه نیستم:( 
بعدم با خانم S قرار دارم برای همین ساعت ۲ خونه نمیام و تا ساعت ۴ پیش اونم.
بعد ترم، ساعت پنج مامانم میاد پیشمون. ساعت شش هم یک کار دیگه‌ست.
ساعت هفت و نیم میرسم خونه:((((((
تا ساعت ۱۲ باید بیدار باشم تا کار دیگه‌ایی رو به اتمام برسونم:((((((((
ساعت پنج باید بیدار بشم:(((((((((((
فردا سخت ترین روز جهانه:) 
خدا ج
دانلود آهنگ میثم ابراهیمی جون و دلم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * جون و دلم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , میثم ابراهیمی باشید.
دانلود آهنگ میثم ابراهیمی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Meysam Ebrahimi called Joono Delam With online playback , text and the best quality in mediac
متن آهنگ میثم ابراهیمی جون و دلم
وقتی تورو دارم همه چی ردیفه منو میکشه چشمات که همه رو حریفهجز توئه دیوونه هیشکی نمیدونه وقتی پیش منی حالم چ
دانلود آهنگ یادت رفت با صدای خواننده محبوب جیرفت
سجاد جلالی 

پخش آنلاین و دانلود آهنگ با بالاترین کیفیت 

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

دانلود با کیفیت ۳۲۰
متن آهنگ یوسف زمانی به نام شیک
Text Music Yousef Zamani Called shik
آهای همه ی قرارم کیو جز تو دارم تو اومدی تو زندگیم شدی دار و ندارمغمم نیست دیگه با تو نه هیشکی دیگه جاتو نه نمیگیره تو قلبم
دردونه قلبم با تو با تو من غرق حال خوبم دوست دارم آهای عزیزتر از جونممیلرزه دلم تا اینکه میام بگم من همونم که یک دل نه صد دل عاشقتم
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید آرسین رهان عاشقتم زیاد
Download New Music Arsin Rahan Asheghetam Ziad
آهنگ جدید آرسین رهان بنام عاشقتم زیاد
من میخوام بهت بگم دوست دارم خیلی زیاد پس چرا اون با دل عاشقم راه نمیاد
بیا بهت بگم ناز کردنات رو دوست دارم اینو بدون هر چی که ناز بکنی من خودم خریدارم

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید عاشقانه و زیبای یوسف زمانی با تو با تو من غرق حال خوبم دوست دارم آهای عزیزتر از جونم با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang bato bato man ghargh hale khobam doset daram ahai aziztar az jonam az Yousef Zamani
دانلود آهنگ با تو با تو من غرق حال خوبم دوست دارم آهای عزیزتر از جونم
آهای همه ی قرارم کیو جز تو دارم ♩♪/ ...تو اومدی تو زندگیم شدی دار و ندارم!×..♫
غمم نیست دیگه با تو ♩♪/ ... نه هیشکی دیگه جاتو نه نمیگیره تو قلبم!×..♫
دردونه قلبم با تو با
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
دانلود آهنگ رضا ملک زاده دلبر بی نشان
رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
Reza Malekzadeh - Delbare Bi Neshan
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام چشمان وحشی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام با من چه کردی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام آتش پاره
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام گریه کردم
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلم رفت
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عشق خیالی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عجب دلی
دانلود آهنگ رضا ملک
دانلود آهنگ طاقت ندارم با صدای خواننده مردمی جیرفت 
سجاد جلالی

پخش آنلاین و دانلود آهنگ با بالاترین کیفیت 

دانلود با کیفیت ۳۲۰
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
دانلود آهنگ رضا ملک زاده  دیوونه تر
رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
Reza Malekzadeh - Delbare Bi Neshan
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام چشمان وحشی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام با من چه کردی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام آتش پاره
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام گریه کردم
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلم رفت
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عشق خیالی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عجب دلی
دانلود آهنگ رضا ملک ز

متن آهنگ بهار راغب
دانلود آهنگ راغب بهار
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * بهار * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , راغب باشید.
دانلود آهنگ راغب به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Ragheb called Bahar With online playback , text and the best quality in mediac
بهار بهار اومده تا باز منو هوایی کنه با عطر نفسهای توبهار داره در میزنه به هرکجا سر میزنه ببین که دستاشو میذاره توی دستای تودیوونه و مجنون توام این حالمو مدیون توام

متن آهنگ بهار راغب
دانلود آهنگ راغب بهار
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * بهار * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , راغب باشید.
دانلود آهنگ راغب به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Ragheb called Bahar With online playback , text and the best quality in mediac
بهار بهار اومده تا باز منو هوایی کنه با عطر نفسهای توبهار داره در میزنه به هرکجا سر میزنه ببین که دستاشو میذاره توی دستای تودیوونه و مجنون توام این حالمو مدیون توا
آهنگ سختگیر از علیرضا طلیسچی
................................................
رو تو گیرم رو کسی نیستم ولی هیچی تو دلم نیست
تو دلم هیچی جز تو کسی نیست نه تو دلم نیستی بفهمی
رو هوا میبرنت بسکه نمک داری ولی من عاشقتم مگه خب شک داری
من سختگیرم ولی سخت میرم تو نباش و ببین چجوری میمیرم
قلبم گیره خوبی میره که تو دنیا فقط روی تو گیرم
ادامه مطلب
امام سجاد(علیه السلام):کسی که عمل کندبدانچه خداوند براو واجب نموده است چنین کسی از زمره بهترین مردم است وکسی که پرهیزداردآنچه خدا براوحرام فرموده است ازعابدترین مردم وپارساترین آنهاست وکسی که قانع باشدبدانچه خدا روزی اش کرده , از بی نیازترین وتوانگرترین مردم است.
امام سجاد(علیه السلام):نگاه مهرآمیزمؤمن به چهره برادرمؤمنش ومحبت کردنش با وی عبادت است.
امام سجاد(علیه السلام):هیچ کاری باتقوا کم نباشدوچگونه کم است آنچه پذیرفته خداست.
امام
دانلود آهنگ مهدی مدرس حس قشنگ | کیفیت 320 و 128
رسانه جاز موزیک هم اکنون برای شما ترانه حس قشنگ با صدای مهدی مدرس را آماده کرده است
Exclusive Song: Mehdi Modarres | Hese Ghashang With Text And Direct Links In jazzmusic.blog.ir
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
متن آهنگ مهدی مدرس حس قشنگ :
چه حسه قشنگی تو نگات ♬♫هنوز عاشقتم روی لبات ♬♫پیش تو میمونم واسه تو میخونم عشق مندلم رو روی شن ها کشیدم ♬♫تو رو دیدمو از دنیا بریدم ♬♫دو تا چشم زیبا بیقرار فردا منو موجای دریابیا با هم بریم تا ته دنیا ♬♫
 دان
امام سجاد
مشخصاتی درباره ایشان
نام : علی
لقب : سجاد ، زین العابدین
کنیه : ابو محمد
مقام : امام چهارم
نام پدر : حسین
نام مادر : شهربانو
تاریخ ولادت : 5 شعبان
سال ولادت : 38 هجری قمری
محل ولادت : مدینه
مدت امامت : 35 سال
مدت عمر شریف : 57 سال
تاریخ شهادت : روز 12 یا 25 محرم الحرام
سال شهادت : 95 قمری
محل شهادت : مدینه منوره
سبب شهادت : به تحریک هشام مسموم شد
محل دفن : قبرستان بقیع
نام قاتل : هشام بن عبدالملک
تعداد فرزندان : 11 پسر و 4 دختر
خلیفه زمان ولادت : امام علی
خ
بسم الله
ولادت
چهارمین اختر آسمان ولایت، در نیمه ی جمادی الآخر، سال 38 هجری در مدینه دیده به جهان گشود. (1) نام آن بزرگوار «علی»، کنیه اش «ابوالحسن» (2) و مشهوترین لقبهایش «زین العابدین» و «سجاد» است. پدر بزرگوارش امام حسین (علیه السلام) و مادرش «شهربانو» (3) دختر «یزدگرد» پادشاه ایران بود. (4)
ادامه مطلب
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام قطار
یوسف زمانی به نام قطار
Yousef Zamani - Ghatar
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام ابرو کمون
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام شیک
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام اسمشو چی بزارم
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام پاییز امسال
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام دلگیر نشو
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام دلت میاد
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام وای دلم رفت
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام اشتباه بود
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام عاشقانه
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ محمدرضا هدایتی یه روز میای + کیفیت عالی
هم اکنون جاز موزیک برای شما کاربران ترانه یه روز میای با صدای محمدرضا هدایتی با کیفیت 320 و 128
Exclusive Song: Mohammadreza Hedayati – “Yerooz Miay” With Text And Direct Links In jazzMusic.blog.ir
 متن آهنگ محمدرضا هدایتی یه روز میای
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
یه روز میای عاشق تو میشم دیوونه و دیوونه تر از این شم ♬♫♪تو قلبمم تو رو داشته باشم مست توام وقتی هستی پیشم ♬♫♪من عاشق همین دیوونگیتم عاشقتم اما بهت نمیگممیخوام برام یار همیشگی
دانلود آهنگ یوسف زمانی – شیک
Download New Music Yousef Zamani – Shik

دانلود آهنگ یوسف زمانی شیک

متن آهنگ یوسف زمانی با نام شیک

قلبتو بسپار به من آخه عاشق شدن با تو یعنی غصه هاتو بدی دست بادو
شاد و شیرین و فرهادو دوباره تکرار کنیم دوباره پرواز کنیم
با تو با تو من غرق حال خوبم دوست دارم آهای عزیزتر از جونم
میلرزه دلم تا اینکه میام بگم من همونم که یه دل نه صد دل عاشقتم
عاشقونه عاشقونه خیلی شیک و بی بهونه حاضری دلتو بدی به دل یه آ

دانلود آهنگ سینا درخشنده پاشو بیا
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * پاشو بیا * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , سینا درخشنده باشید.
دانلود آهنگ سینا درخشنده به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Sina Derakhshande called Pasho Bia With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ سینا درخشنده به نام پاشو بیا
همه چی جوره و کنار همیم و جز عشق میخوایم چیونباشی زمستون یا تابستون فرقی نداره بی توجمعمون جمه یه چیزی کم
دانلود آهنگ سینا درخشنده پاشو بیا
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * پاشو بیا * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , سینا درخشنده باشید.
دانلود آهنگ سینا درخشنده به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Sina Derakhshande called Pasho Bia With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ سینا درخشنده به نام پاشو بیا
همه چی جوره و کنار همیم و جز عشق میخوایم چیونباشی زمستون یا تابستون فرقی نداره بی توجمعمون جمه یه چیزی کم
دانلود آهنگ جدید اهورا جاوید به نام عاشقتم با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Ahoora Javid Called Asheghetam

برای دانلود این آهنگ ادامه مطلب رو کلیک کنید

دانلود ، موزیک ، دانلود موزیک ، دانلود آهنگ
 ، دانلود آهنگ جدید  ، موزیک جدید ، آهنگ جدید ، دانلود موزیک جدید ، دانلود مداحی ، دانلود نوحه ، نوحه ، دانلود نوحه جدید
ادامه مطلب
دانلود اهنگ اگه دلت بخواد بری نمیزارم اصلا عشقم
دانلود کامل اهنگ جدید و عاشقانه مهراد جم به نام اگه دلت بخواد بری نمیزارم اصلا عشقم با فرمت mp3 با لینک مستقیم

- مهراد جم غمت نباشه دانلود آهنگ جدید مهراد جم غمت نباشه من عاشقتم حواست به ... که عشق میون ما رو اگه دلت بخواد بری نمیذارم اصلا عشقم زوریه نمیشه که از ...متن آهنگ غمت نباشه مهراد جم. دلم میخواد با تو یه جای دورو که نباشه هیشکی خودت میدونی که الهی کور بشه نبینه اونی که عشق میون ما رو اگه دلت
علی ابراهیمی عاشق تو شدم لعنتی
اهنگ جدید علی ابراهیمی عاشقتم
اهنگ جدید علی ابراهیمی دیوونه
علی ابراهیمی دلبر جونم

اهنگ علی ابراهیمی دیوونه
دانلود اهنگ علی ابراهیمی دلبر جونم
اهنگ علی ابراهیمی عاشقتم
علی ابراهیمی دردسر
دانلود آهنگ تو خود عشقی منو میکنی از را بدر / زندگیم چقد میخندی با نمک از علیا
دانلود آهنگ تو خود عشقی منو میکنی از را بدر / زندگیم چقد میخندی با نمک از علیا
تو خود عشقی منو میکنی أَزُّ را بَدْرٍ ! ♬ دل نده قسطی بیا دلمو‌یجا بِبِرِّ ! ♬ نه که نمیشه حَالًا حالاها هستی کجا ! ♬
رفتی تو قلبم کردی خودتو بدجوری جا ! ♬ یچیز نابی همچی تموم هستی یجا ! ♬ چه بخوای نخوای دیگه پیشمی همش ! ♬
باتو زندگیم شیرینه چقد مزش ! ♬ چه بخوای نخوای همجوره بَا منی ! ♬ تو فرش
دانلود آهنگهای منتظر با صدای خواننده محبوب جیرفت زمین
سجاد جلالی

دانلود و پخش آنلاین آهنگ 

دانلود با کیفیت 320
از میهن بانوی ایران سر زد از خاک عرب
آفتابی کز جمالش شد عیان آیات ربّ
حجّت حقّ، رحمت مطلق ، علیّ بن الحسین
درّة التّاج شرف ، ماه عجم ، شاه عرب

میلاد سید الساجدین ، امام العابدین ، یادگار کربلا ، محبوب پارسها ، خواهرزاده ی ایرانیان ، افتخار شیعیان حضرت سجاد ع بر امام زمان ارواحنافداه و عاشقانش مبارک باد.
شمه ای از زندگینامه امام سجاد (ع)

حضرت سجاد ( ع ) وی فرزند حسین بن علی بن ابیطالب ( ع ) و ملقب به "سجاد" و "زین العابدین " می باشد . امام سجاد در سال 38هجری در مدینه ولادت یافت.حضرت سجاد در واقعه جانگداز کربلا حضور داشت ولی به علت بیماری  و تب شدید از آن حادثه جان به سلامت برد ، زیرا جهاد از بیمار برداشته شده است و پدر بزرگوارش- با همه علاقه ای که فرزندش به شرکت در آن واقعه داشت- به او اجازه جنگ کردن نداد . مصلحت الهی این بود که آن رشته گسیخته نشود و ام
داشتم به آهنگ دلم برات تنگ میشه معین زد گوش میدادم.
وسطای آهنگ انگار نفس کم میاره :|
از متن آهنگ نگم که چقد چیپ و بیخودیه :|
همه آهنگ حول محور نوشتن اسم دو نفر روی شیشه بخار گرفته میچرخه :|
ینی امروز من دارم نیمه خالی لیوانو میبینم یا چی؟
دانلود آهنگ جدید سعید زینال حالم بده
Download New Music Saeed Zeinal Halam Bade
آهنگ جدید سعید زینال بنام حالم بده
باز تند تند میزنه قلبم یاد توام کم کم داره میشکنتم من هنوز عاشقتم
باز دلم کرده هواتو توو دلم یا هیچکی یا تو من همه خاطره هاتو هنوز تو قلبم دارم

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید مسعود صادقلو چتر
Download New Music Masoud Sadeghloo – Chatr
مسعود صادقلو چتر

دانلود آهنگ جدید مسعود صادقلو چتر با لینک مستقیم

متن آهنگ چتر از مسعود صادقلو

باز داره بارون میزنه یعنی چطوره حالتآخ که چقد دلم میخواد الان بیام دنبالتمن باشم و تو باشیو دیوونگیو بارونآخ که چقد تنگه دلم واسه هردوتامون
♪♫♪♫♪ سلطان موزیک ♪♫♪♫♪
باز دوباره داره بارون میزنه دلم اسیر عشقهکاش حداقل اتفاقی بیام جلوی چشمتبهت بگم عاشقتم دیوونتم عزیزممن هنوزم
دانلود اهنگ هی آسمون هفت بار ببار
ای آسمون هفت بارببار
اهنگ ای اسمون هفت بار ببار از رزمجو
دانلود اهنگ ای بو بو سجاد رزمجو

دانلود اهنگ اسمون سیلم نکه
دانلود اهنگ اسمون اخی سیلم نکرد کافر
دانلود آهنگ لری آسمون اخی سیلم نکه کافر
دانلود اهنگ لری اسمون اخی سیلم نکرد کافر
علم حضرت زینب کبری سلام الله علیها در کلام امام سجاد علیه السلام
شیخ طبرسی رضوان الله علیه روایت کرده است که امام سجاد علیه السلام به حضرت زینب سلام الله علیها فرمودند:
اَنْتِ بِحَمدِ اللّهِ عالِمَةٌ غَیرَ مُعَلَّمَة وَ فَهِمَةٌ غَیرَ مُفَهَّمَة‌.
ای عمه، تو به حمد الله، عالمى هستى كه نزد كسى تعلیم ندیدى و دانایى هستى كه نزد كسى نیاموختى.
الاحتجاج، تالیف شیخ طبرسی، جلد ۲، صفحه ۲۷، چاپ منشورات الشریف الرضی
دانلود آهنگ i need your love از کالوین هریس
دانلود آهنگ i need your love از الی گولدینگ
دانلود آهنگ خارجی i need your love i need your time
دانلود اهنگ ای نید یور لاو ای نید یور تایم

دانلود آهنگ i need your love از madilyn bailey
دانلود کاور آهنگ i need your love
آهنگ i need your love با ترجمه
دانلود آهنگ i need your love nightcore
دانلود آهنگ شاهین بنان عاشق نشدی
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * عاشق نشدی * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , شاهین بنان باشید.
دانلود آهنگ شاهین بنان به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Shahin Banan called Ashegh Nashodi With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه شاهین بنان به نام عاشق نشدی
دانلود فول آلبوم شاهین بنانساز دلم کوکه براتلک زده دل واسه صداتیکی باش واسه کسی که یکیه براتبه سینه سنگتو ز
سلام 
دوستان گلم
میریم سراغ آهنگ پشمات که روی بیت yg خوندم
که رپر مورد علاقه خودمه
این آهنگ برای آذر 96 تولید شده
این آهنگ سبک گنگ و فان هستش
دانیال هیت تو پشت صحنه این آهنگ زحمت کشید
میکس و مستر این کارو شاهین بهزاد عزیز زده
دانلود آهنگ پشمات 320
دانلود آهنگ پشمات 128

متن آهنگ : ادامه مظلب
ادامه مطلب
t.me/kharejidl
دانلود آهنگ خارجی - دانلود آهنگ - دانلود آهنگ تورکی - دانلود آهنگ ترکی - آهنگ ترکی - آهنگ تورکی - دانلود آهنگ انگلیسی - آهنگ انگلیسی - دانلود آهنگ فرانسوی - آهنگ فرانسوی - دانلود آهنگ آلمانی - آهنگ آلمانی -دانلود آهنگ اسپانیایی - آهنگ اسپانیایی - دانلود آهنگ روسی - آهنگ روسی - دانلود آهنگ آذری - آهنگ آذری - دانلود آهنگ تلگرام - دانلود آهنگ telegram - آهنگ خارجی تلگرام - آهنگ تورکی تلگرام - آهنگ ترکی تلگرام - آهنگ انگلیسی تلگرام - آهنگ فرانسوی تلگرا
آهنگ ها:افزونه های زنگ تفریح،درخواست آهنگ و آهنگ های درخواستی.
در افزونه زنگ تفریح تمام آهنگ های محسن ابراهیم زاده قرار دارد که شما میتوانید آهنا را دانلود کنید و بعد از دانلود به صورت آفلاین آهنا را گوش کنید.
همچنین شما میتوانید آهنگ هایی را که در قسمت درخواست آهنگ، درخواست میکنید،در قسمت آهنگ های درخواستی گوش کنید.
موفق باشید.
شناسنامه امام سجاد علیه السلام
امام چهارم علی بن الحسین ملقب به «زین العابدین» و «سید السجادین» در پنجم شعبان سال ۳۸ هجری در مدینه به دنیا آمد. مادر گرامی ایشان شهربانو دختر یزدْگِرد (آخرین پادشاه ساسانی) است. امام سجاد (ع) دوران رشد خود را در عهد امامت امام مجتبی (ع) و پدر خود حسین بن علی (ع) سپری کرد. در کربلا حاضر شد، اما به دلیل بیماری نتوانست در جنگ شرکت کند. پس از آن قریب سی و چهار سال، یعنی تا سال 94 قمری، رهبری شیعه را بر عهده داشت. ابوالحسن
      و خداوند را دستاویزی برای سوگندهایتان قرار ندهید 

امام سجاد از قبیله بنی حنیفه زنی داشت که یکی از دوستانش به او خبر داد که این زن دشمن امام علی (ع) است 
امام او را طلاق داد ان زن با آنکه مهریه اش را گرفته بود از روی دروغ ادعای مهریه کرد و به حاکم مدینه شکایت کرد و مطالبه ی چهار صد دینار مهریه اش را کرد . حاکم به امام عرض کرد یا سوگند بخورید یا مهریه اش را بپردازید .
امام سجاد سوگند نخورد . و به امام باقر امر کرد مهریه اش را بپردازید 
امام باق
آهنگ ها:افزونه های محسن ابراهیم زاده،حامد همایون،درخواست آهنگ و آهنگ های درخواستی.
در افزونه محسن ابراهیم زاده و حامد همایون  تمام آهنگ های این دو خواننده عزیز رو قرار دارد که شما میتوانید آنها را دانلود کنید و بعد از دانلود به صورت آفلاین آهنگ ها را گوش کنید.
همچنین شما میتوانید آهنگ هایی را که در قسمت درخواست آهنگ، درخواست میکنید،در قسمت آهنگ های درخواستی گوش کنید.
موفق باشید.
دانلود آهنگ جدید سجاد حسن پور ظاهرا آرومم
Download New Music Sajad Hasanpour Zaheran Aroomam
آهنگ جدید سجاد حسن پور بنام ظاهرا آرومم
بی نشونم بی نشون گم شدن اون روزامون چیزی نمونده برام
حال من خوب شه الان! هرچی که خواستم نشد برگردن اون روزامون

ادامه مطلب
بچه هاا من دارم میرم یه مدت بمیرم...
مامانم همه چیزو فهمید...
حالمم اصن خوب نیس...
واقن دارم میمیرم...
همتونو خیلی دوس دارم...
منو یادتون نره...
ددی اون فیکرم ترجمش میکنم...
ولی یکم دیر تر...

لیندا عاشقتم...
از عصر انقدر اعصابم خرد شده، کارد بزنند خونم درنمیاد. چند ماه پیش یه پولی اومد توی حسابم. توی حیث و بیث بودم که کی این پول رو ریخته فرداش رفیقم سجاد که حسابدار یه شرکته زنگ زد گفت اشتباهی پول رو به حسابت ریختم و منم شماره کارتش رو گرفتم و پول رو برگردوندم. حالا امروز یکی از کسایی که توی همون شرکت بود رو دیدم و ازش پرسیدم از شرکت چه خبر که شروع کرد به گفتن یه ماجراهایی که هرچی می‌گذشت بیشتر خونم به جوش میومد. می‌گفت سجاد با مدیر داخلی رو هم ریختن
دانلود آهنگ جدید اردیبهشت 99 / آهنگ های پرطرفدار جدید اردیبهشت ۱۳۹۹
گلچین بهترین آهنگ های اردیبهشت 99 + دانلود آهنگ برتر ایرانی با سرعت بالا اردیبهشت ماه 1399 دانلود اهنگ جدید اردیبهشت ماه 99 دانلود گلچین آهنگ های اردیبهشت ماه 99 و 2020 آهنگ های اردیبهشت 99 / گلچین بهترین آهنگ های اردیبهشت ماه 99 آلبوم جدید اردیبهشت ماه 99 دانلود مجموعه آهنگ های تاپ و درجه یک اهنگ جدید اردیبهشت 99 و اهنگ های گلچین شده از بین آهنگهای فروردین اردیبهشت با لینک مستقیم شاد و
دانلود آهنگ جدید بیژن مرتضوی آخرین پیک
Download New Music Bijan Mortazavi akharin peyk
آهنگ جدید بیژن مرتضوی بنام آخرین پیک
این آخرین پیکه به سلامتیه تو آخرین مردن به یاد
و خاطرات تو اشکایی که میریزن به یاد تو من خودم عاشقتم بجای تو

ادامه مطلب
دانلود آهنگ عروس کشونه ای وای قند و نشانه ای وای
دانلود آهنگ شاد برای رقص عروس و داماد
دانلود آهنگ های شاد تالار عروسی
آهنگ مناسب برای رقص تکی عروس

آهنگ شاد عروسی جدید
دانلود آهنگ تکنو برای عروسی
آهنگ شاد عروسی 2018
دانلود آهنگ حامد پهلان عروس خانم
مستند«غریبه های دنباله دار»روایتی متفاومت از راهیان نور دانش آموزی در بهمن ماه ۱۳۹۷ قسمت اولدو روز با دو منزل:اولین منزل داراب تا پادگان شهید مسعودیاندومین منزل از پادگان تا شلمچه⏳زمان:۲۲دقیقهتدوین:حسین داربازتصویربردار:سجاد صبوری / سجاد ارجمنداز رسانه خادم الشهدا شهرستان داراب
,دانلود آهنگ جدید حسین توکلی با نام ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی به نام ای کاش ,دانلود آهنگ جدید حسین توکلی بنام ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی ای کاش + کیفیت فوق العاده  ,دانلود آهنگ حسین توکلی به نام ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی ای کاش ,دانلود آهنگ ای کاش از حسین توکلی همراه متن ترانه از یانگ موزیک,دانلود آهنگ جدید حسین توکلی بنام ای کاش
آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول آرون افشار
امروز در وبلاگ بیز موزیک، برای شما دوستان گرامی مجموعه کامل کدهای آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول خواننده محبوب و خوش صدای ایرانی ( آرون افشار ) را گردآوری کرده ایم.
امیدواریم موردپسند شما عزیزان قرار بگیرد.
کدهای آهنگ پیشواز ایرانسل
آهنگ جانم باش : ۳۳۱۱۴۵۰۸
جانم باش نوشدارو بعد مرگ فایده نداره
---
آهنگ خط و نشان (۱) : ۳۳۱۱۴۵۶۲
آهنگ خط و نشان (۲) : ۳۳۱۱۴۵۶۳
آهنگ خط و نشان (۳) : ۳۳۱۱۴۵۶۴
بی من نتوانی این خط
بالاخره پس از تلاش های فراوان موفق به کسب اجازه فرماندهان سپاه برای اعزام شد اما از آن جایی که تولد فرزند شهید نزدیک بود، فرمانده سپاه گیلان نام سجاد طاهری نیا را از کاروان اعزامی حذف کرد. وقتی سجاد از حذف نامش خبردار شد به شدت ناراحت شد و حتی با التماس و گریه و زاری همسر و سپس فرمانده اش را راضی کرد تا اعزامش به تاخیر نیفتد و در تهایت هم با همان کاروان راهی سرزمین شام شد. 
مناسبت مرتبط: سالروز شهادت
zakhmiyan_eshgh
دانلود آهنگ جدید اردیبهشت 99 / آهنگ های پرطرفدار جدید اردیبهشت ۱۳۹۹
گلچین بهترین آهنگ های اردیبهشت 99 + دانلود آهنگ برتر ایرانی با سرعت بالا اردیبهشت ماه 1399 دانلود اهنگ جدید اردیبهشت ماه 99 دانلود گلچین آهنگ های اردیبهشت ماه 99 و 2020 آهنگ های اردیبهشت 99 / گلچین بهترین آهنگ های اردیبهشت ماه 99 آلبوم جدید اردیبهشت ماه 99 دانلود مجموعه آهنگ های تاپ و درجه یک اهنگ جدید اردیبهشت 99 و اهنگ های گلچین شده از بین آهنگهای فروردین اردیبهشت با لینک مستقیم شاد و
,    ,    دانلود آهنگ تی ام بکس دختر بندر,    دانلود آهنگ تی ام بکس دختر بندر ریمیکس,    دانلود اهنگ دختر بندر تی ام بکس با لینک مستقیم,    دانلود موزیک ویدیو تی ام بکس دختر بندر,    دانلود آهنگ تی ام بکس ناز داره چه وای ریمیکس,    ریمیکس اهنگ دختر بندر تی ام بکس,    دانلود آهنگ تی ام بکس دختر خوشگل بندری,    متن آهنگ دختر بندر تی ام بکس,    دانلود آهنگ تی ام بکس بیخیال فردا,   
سلام 
دوستان گلم
این آهنگ سومین و آخرین همکاری من با ممد ام زد هست
که در ای آهنگ پویا دهوار هم خونده هم آهنگسازی و میکس کرده
این آهنگ در آذر 95 پخش شد تو آلبوم زیر هشت ممد بود
که یک آهنگ کاملا دلی هستش امید وارم دانلود کنید و لذت ببرید
دانلود آهنگ آخرین قطره با ام زد و دهوار

متن آهنگ : ادامه مطلب
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید بهرام به نام گوشت
دانلود آهنگ جدید بهرام به نام گوشت,دانلود آهنگ گوشت بهرام,تفسیر آهنگ گوشت بهرام,دانلود تک آهنگ جدید بهرام به نام گوشت,دانلود رایگان اهنگ گوشت بهرام,تفسیر کاور اهنگ گوشت بهرام,New Sing Bahram Called Gosht, دانلود آهنگ گوشت بهرام,تکست آهنگ گوشت بهرام, تک آهنگ گوشت بهرام, بهرام گوشت, گوشت بهرام, تفسیر آهنگ جدید بهرام 
دانلود آهنگ هم اتاقی محمد موسوی با کیفیت 320
دانلود آهنگ هم اتاقی محسن لرستانی
دانلود آهنگ هم اتاقی شادمهر
دانلود اهنگ هم اتاقی با صدای محسن یگانه

دانلود آهنگ هم اتاقی علی زارعی و ایوب علیپور

اهنگ هم اتاقی برس به دادم قدیمی
آهنگ هم اتاقی عربی
دانلود آهنگ هم اتاقی با گیتار
دانلود آهنگ جدید سجاد اسکینی گلی جون
Download New Music Sajad Eskini Goli Joon
آهنگ جدید سجاد اسکینی بنام گلی جون
ای خدا کاری بکن ای خدا کاری بکن که شوم سرایه که شوم سرایه
سر چشمه دلبرم سره چشمه دلبرم سره چشمه دلبرم زودتر بیایه زودتر بیایه

ادامه مطلب

در بخشی از وصیت نامه شهید آمده است؛
وعده شهید «سجاد زبرجدی» به زائران مزارش
«سجاد زبرجدی»، شهید مدافع حرم در قسمتی از وصیت‌نامه‌اش آورده است: اگر درد و دل داشتید و یا خواستید مشورت بگیرید، بیایید سر مزارم؛ به لطف خداوند حاضر هستم.
پاسدار «سجاد زبرجدی» در دفاع از حرم عمه‌ی سادات به دست نیروهای تکفیری وهابی در سوریه به شهادت رسید.
پیکر این شهید مدافع حرم با حضور خانواده شهدا و ایثارگران و عموم مردم منطقه خانی آیاد تهران تشییع و در قطعه 50 گ
آهنگ ای که رفته باخود محمد اصفهانی از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
دانلود آهنگ محمد اصفهانی به نام تو رفتی
دانلود آهنگ جدید محمد اصفهانی تو رفتی Download New Music مجموعه محمد اصفهانی با نام بزرگی دانلود آهنگ محمد اصفهانی با نام صورت کن که.
ادامه مطلب
دانلود آهنگ آرون افشار به نام شب رویایی
دانلود آهنگ آرون افشار شب رویایی با کیفیت 320 و 128
همراه با پخش آنلاین و لینک مستقیم از رسانه جاز موزیک
شب رویایی نام جدیدترین اثر آرون افشار می باشد که  به صورت رایگان میتوانید از جاز موزیک دانلود کنید
Download New Music Aron Afshar – Shabe Royaei
دانلود آهنگ با کیفیت 320 دانلود آهنگ با کیفیت 128
متن آهنگ شب رویایی آرون افشار
من در تب و تاب توام خانه خراب توام من منه دیوانه عاشق
ای تو سر و سامان من نیمه ی پنهان من جان تو و

سلام دوستان

از این بخش می توانید آهنگ های کد های 01 تا 30 دانلود کنید

دانلود آهنگ کد 01 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 02 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 03 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 04 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 05 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 06 : دانلود                       

د
چگونه می توانم اطمینان کنم که پس از پرداخت بسته ی مورد نظر برای من فعال می گردد؟
برای اطمینان از خریدتان باید گفت که در این سایت از درگاه پرداخت آنلاین زرین پال استفاده شده است.
که یکی از مزیت های این درگاه پرداخت نگهداری پول در دست شرکت ذرین پال می باشد به مدت ۴ روز
یعنی اگر بسته ی مورد نظرتان برایتان فعال نشد می توانید درخواست برگشت وجه بدهید به زرین پال
و با بررسی که انجام می دهند پول را نزد شما بر می گرداند
پس شما با اطمینان کامل می توانید خ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها