نتایج جستجو برای عبارت :

تکست آهنگ امو باند میدونستم

معرفی و آشنایی با سایت متن آهنگ تکست باند
در این نوشته از بخش معرفی وبسایت شما را به آشنایی بیشتر با سایت تکست باند دعوت می نماییم
تکست(Text) در زبان انگلیسی به معنای متن و باند (Band) به معنای گروه است.
تکست باند (ما) گروهی دوره هم برای ایجاد رسانه ای فارسی که در زمینه متن آهنگ های فارسی و متن ترجمه شده آهنگ های خارجی و آلبوم های رسمی فارسی را به همراه خود آهنگ و در صورت وجود موزیک ویدیو ، به صورت رایگان منتشر می کنیم.
سایت تکست باند با آدرس اینترنتی
معرفی و آشنایی با سایت متن آهنگ تکست باند
در این نوشته از بخش معرفی وبسایت شما را به آشنایی بیشتر با سایت تکست باند دعوت می نماییم
تکست(Text) در زبان انگلیسی به معنای متن و باند (Band) به معنای گروه است.
تکست باند (ما) گروهی دوره هم برای ایجاد رسانه ای فارسی که در زمینه متن آهنگ های فارسی و متن ترجمه شده آهنگ های خارجی و آلبوم های رسمی فارسی را به همراه خود آهنگ و در صورت وجود موزیک ویدیو ، به صورت رایگان منتشر می کنیم.
سایت تکست باند با آدرس اینترنتی
دانلود آهنگ جدید پازل باند به نام حریص
دانلود آهنگ کامل حریص با صدای پازل بند با لینک مستقیم دو کیفیت عالی 320 و 128 به همراه تکست ترانه از رسانه آپ آهنگ
Download New Music By : Puzzle Band – Haris
دانلود آهنگ پازل باند حریص
موزیک: پازل بند

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید امو باند دروغ محض
برو از زندگیم بیرون ده برو ده نمیخوام ببینم دیگه تورو هی
ترانه: امو بند . تنظیم موزیک: امو باند
با لینک مستقیم , کیفیت های 320 و 128 MP3
Download a new song of Emo Band – Dorooghe Mahz
به زودی .

.
تکست متن آهنگ دروغ محض از امو باند
♫♪
تورو دیدم با یکی دیگه بودی تو بی رحم با این اوضاع بگو چجوری آروم بگیرم
همه حرفات دروغ محض و ساختگی بودن همه دیدن عقده هاتو ریختی تو رو من
برو از زندگیم بیرون ده برو ده نمیخوام ببینم دیگه تورو هی
بسه دیگه ه
دانلود موزیک پورتوریکو 25 باند با لینک مستقیم

ریمیکس پورتوریکو 25 باند
دانلود موزیک ویدیو پورتوریکو 25 باند با لینک مستقیم

دانلوداهنگ پورتوریکو از 25 باند

دانلود آهنگ پورتوریکه با کیفیت 320
اهنگ 25 باند به نام هرکی اونو دیده از دنیا بریده
دانلود اهنگ 25 باند هرکی اونو دیده از دنیا بریده
دانلود آهنگ 25 باند puerto rico
قصه از اونجا شروع شد که تورو دیدموای وای یهو رفت دلم انگار یهو رفت دلمتا به خودم اومدم دیدم که دنیام شده چشماتاز دست اون چشمات از دست اون چشماتنمیذارم تورو بگیرن از من نباشی میخوامبمیرم اصلا تو نباشی بذار بمیرم اصلا.گیر کرده دل من همین یه بار بری من میذارم اصلا عشقو کنارگیر کرده دل من روت دیوونه تو بری کی میمونهمیدونی موندن تو کنار من یجورایی اجباریهاگه یه روز من نباشم هرجا بری بدون من تکراریهنمیذارم تورو بگیرن از من نباشی میخوامبمیرم اصلا
قصه از اونجا شروع شد که تورو دیدموای وای یهو رفت دلم انگار یهو رفت دلمتا به خودم اومدم دیدم که دنیام شده چشماتاز دست اون چشمات از دست اون چشماتنمیذارم تورو بگیرن از من نباشی میخوامبمیرم اصلا تو نباشی بذار بمیرم اصلا.گیر کرده دل من همین یه بار بری من میذارم اصلا عشقو کنارگیر کرده دل من روت دیوونه تو بری کی میمونهمیدونی موندن تو کنار من یجورایی اجباریهاگه یه روز من نباشم هرجا بری بدون من تکراریهنمیذارم تورو بگیرن از من نباشی میخوامبمیرم اصلا
دانلود اهنگ هربار این درو محکم نبند نرو
آهنگ هربار این درو محکم نبند نرو
دانلود آهنگ هر بار این درو ریمیکس
دانلود اهنگ ماکان باند هر بار این درو

دانلود اهنگ ماکان بند هربار این درو
دانلود اهنگ هر بار این درو
دانلود آهنگ ماکان بند هر بار این درو
ریمیکس هر بار این درو
دانلود آهنگ جدید ماکان باند هر بار این درو
همینک از رسانه آپ موزیک ترانه بسیار زیبای ماکان بند بنام هر بار این درو همراه با تکست و کیفیت عالی آماده است
شعر : ماکان بند و مهشاد عرب /

دانلود آهنگ ماکان بند ایرانی اصل
ترانه و آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی ایرانی اصل از ماکان بند با  کیفیت اورجینال و لینک مستقیم و پر سرعت به همراه تکست و متن آهنگ + پخش آنلاین از وبلاگ موزیک اسطوره 
کیبورد: سهیل رنجکش | خواننده: ماکان بند | سبک آهنگ: عاشقانه و شاد | طراح کاور: سپند گرافیک | میکس و مسترینگ: محمد فلاحی | عکس: میلاد ابوعلی | آهنگساز: محمد عابدینی | تنظیم: امیر میلاد نیکزاد و حسین غمگین | ترانه سرا: محسن حق نظری
دانلود آهنگ ایرانی اصل ماکا
متن آهنگ میدونستم امو باند
میدونستم که دروغ بودن همه حرفات میدونستم خوبفکر اینکه تو نباشی یه لحظه کنارم منو میترسوندچقده زود همه حرفا و قول و قرارات از یادت رفتمن آرومم با خودم تنها تو این خونه تو خیالت تختمیدونستم اگه هرجایی باشی تو بی من حرفی از من نیستکنار تو چه باشم چه نباشم انگار منو یادت نیستمن هنوزم که هنوزه مثل قدیما عاشق تو هستم.نمیدونم گناهم چی بوده که تو قلبت زده شد از مندوست دارم ولی انگار دل تو با من نیست میدونم اگه رفتنی باشم ک
تکست آهنگ عقربه رضا پیشرو
وقتی ساعتا میرن ، نگاها به ساعتا خیرسوقتی آدما از آینه بیزارن ، أ تاریکی در میرنبسه هرچی ساکت بودبسه هرچی صبر کرد و راکد موندبسه دیگه وقت پرواز همین الانهرسید به گوش خدا فریادشباز اون رویا هارو کشید تووی دفترش.
ادامه مطلب
دانلود آهنگ رپ صادق به نام سرخ
دانلود آهنگ رپ صادق سرخدر این لحظه آهنگ رپ سرخ از صادق را با کیفیت بالا دانلود کنید
Download The RAP Music of Sadegh Called Sorkh
دانلود اهنگ رپ صادق سرخ با ۲ کیفیت ، تکست رپ صادق ، پخش آنلاین موزیک

مخاطبین محترم رسانه ی نفیس موزیک آهنگ رپ جدید ♬ سرخ صادق ♬ را در ادامه به رایگان و با سرعت بالا با کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ دانلود کنید
در ادامه مطلب میتوانید آهنگ رپ فارسی جدید را گوش کنید و لذت ببرید
 دانلود آهنگ های صادق 
این آهنگ جز
اهنگ حتی فکرشم نکن یه روزی جا بزنم ( پازل بند) با کیفیت 320 و لینک مستقیم با متن
دانلود اهنگ جدید پازل باند با نام حتی فکرشم نکن یه روزی جا بزنم با عالیترین کیفیت همراه با شعر و تکست
متن آهنگ دنیام شدی رفت پازل بند. حتی فکرشم نکن یه روزی جا بزنم مینویسم امضا میکنم میمونم عاشقی سخته خودم میدونم تو کاریت نباشه بیا سرتو ... دانلود آهنگ جدید پازل باند دنیام شدی رفت Download New Music ... حتی فکرشم نکن یه روزی جا بزنم ✧ مینوسیم امضا میکنم می مونم
دانلود آهنگ جد
دانلود اهنگ کمکم کن ای خدا بدون اون بی وفا با کیفیت عالی همراه با تکست
دانلود آهنگ آرش نظم خواه بنام روز مرگم ، دانلود آهنگ غمگین آرش نظم خواه متن آهنگ روز مرگم فرا رسیده است. ... کمکم کن ای خدا بدون اون بی وفا بمونم تا انتها. آهنگ آرش نظم ...
دانلود آهنگ روز مرگم از آرش نظم خواه متن آهنگ غمگین روز مرگم فرا رسیده است همه با جامه های سیاه سرمزارم ... کمکم کن ای خدا بدون اون بی وفا بمونم تا انتها.
آهنگ فوق العاده زیبا احساسی و غمگین یار من دستش توی دست غ
دانلود آهنگ جدید ایوان باند شبیه تو با متن و بهترین کیفیت
همین حالا دانلود کنید آهنگ جدید ایوان بند بنام شبیه تو با متن و دو کیفیت 320 و 128
شعر : حدیث دهقان / تنظیم کننده : پیام شفاهی
Exclusive Song: Evan Band – “Shabihe To” With Text And Direct Links In jazzmusic.blog.ir
متن آهنگ ایوان باند شبیه تو
هر نیمه شب یه گوشه تنهام با فکر تومیرم تو رویا تنهام چقدر چون که تو نیستی تنهام چقدرتو رابطم اما عاشق نه خوبم باهاش اما صادق نهاون هست ولی اون که تو نیستی تنهام چقدر تنهام چقدرموهاشو میب
باند بولینگر اولین بار توسط جان بولینگر
در سال ۱۹۸۰ به وجود آمده است. باند بولینگر از اندیکاتورهای قدرتمند
تکنیکالیست ها شناسایی شده است. باند بولینگر در اطراف و ساختار قیمت یک
سهام  و در طول یک روند کشیده شده است. مکانی که باند بولینگر در آن نوسان
می کند در قسمت بالا و پایین میانگین متحرک قرار دارد.
ادامه مطلب
دانلود آهنگ قدیمی هوروش بند لیلی بی عشق
از اینکه موزیک من را انتخاب کردید سپاس گذاریم  ♫ دانلود آهنگ شنیدنی لیلی بی عشق از هوروش باند به همراه شعر و کیفیت عالی
شعر و ملودی : مهدی دارابی | تنظیم قطعه : مسعود جهانی

متن آهنگ لیلی بی عشق هوروش باند
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
ادامه مطلب
دانلود آهنگ کمبود اپیکور باند
دانلود آهنگ جدید اپیکور باند بنام کمبود +   پخش آنلاین+text
Download  music EpiCure Band | Kambood 
 تکست متن آهنگ کمبود اپیکور باند:

مغزم واسه حرکت پر است
عین یه آدم شصت سالست
پیر شده انگار بعد 10 سال حبس
دانلود آهنگ جدید اپیکور بنام کمبود
متن آهنگ کمبود اپیکور باند
مغزم واسه حرکت پر است
عین یه آدم شصت سالست
پیر شده انگار بعد 10 سال حبس
اومده به همه چیزو همه کس قانعس
سلولا همه گشاد کردن
لش هست پا و تا گردن
یکی جو میگیره بلند میشه
دانلود آهنگ جدید ایوان باند شبیه تو با متن و بهترین کیفیت
همین حالا دانلود کنید آهنگ جدید ایوان بند بنام شبیه تو با متن و دو کیفیت 320 و 128
شعر : حدیث دهقان / تنظیم کننده : پیام شفاهی
Exclusive Song: Evan Band – “Shabihe To” With Text And Direct Links In jazzmusic.blog.ir
متن آهنگ ایوان باند شبیه تو
هر نیمه شب یه گوشه تنهام با فکر تومیرم تو رویا تنهام چقدر چون که تو نیستی تنهام چقدرتو رابطم اما عاشق نه خوبم باهاش اما صادق نهاون هست ولی اون که تو نیستی تنهام چقدر تنهام چقدرموهاشو میب
دانلود همه آهنگ های فیلم سینمایی مطرب توسط پرویز پرستویی, دانلود همه آهنگ های فیلم سینمایی مطرب با موزیک ویدیو, دانلود همه آهنگ های فیلم سینمایی مطرب مصطفی کیایی با تکست و متن اشعار ترانه ها 320 kb 128kb دانلود همه آهنگ های فیلم سینمایی

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید بهرام به نام گوشت
دانلود آهنگ جدید بهرام به نام گوشت,دانلود آهنگ گوشت بهرام,تفسیر آهنگ گوشت بهرام,دانلود تک آهنگ جدید بهرام به نام گوشت,دانلود رایگان اهنگ گوشت بهرام,تفسیر کاور اهنگ گوشت بهرام,New Sing Bahram Called Gosht, دانلود آهنگ گوشت بهرام,تکست آهنگ گوشت بهرام, تک آهنگ گوشت بهرام, بهرام گوشت, گوشت بهرام, تفسیر آهنگ جدید بهرام 
تکست ترانه و متن آهنگ سامان جلیلی به نام دنبال من نگرد
در این بخش ترانه دنبال من نگرد با صدای سامان جلیلی را آماده کرده ایم. تمام کارهای این آهنگ از جمله ترانه سرایی آن به عهده سامان جلیل بوده است.
ترانه, موزیک و تنظیم: سامان جلیلی
 Saman Jalili – Donbale Man Nagard
متن آهنگ دنبال من نگرد سامان جلیلی
از چی بگم برات منم یه کوه درد واسم چیزی نموند شدم یه دوره گرددنبال من نگرد دنبال من نگرد ...یه روزی میرسه خدا خدا کنی برای دیدنم فقط دعا کنیدنبال من نگرد دنبال
دانلود آهنگ جدید پازل باند به نام مغرور و عاشق
آهنگ بسیار زیبا و پر شنونده مغرور و عاشق که یکی از آهنگ های احساسی و غمگین پازل بند را در این قسمت سایت موزیک غم قرار داده ایم.
ترانه: بابک بابایی, موزیک: پازل بند و عماد طغرایی, تنظیم: پازل بند
Puzzle Band – Maghrooro Ashegh
متن آهنگ مغرور و عاشق پازل باند
گیرم رگ خواب تو توی دستاشه گیرم مث من باشه مغرور و عاشقگیرم مث حرفاشه گیرم دوست داره اندازه ی خودم که عاشقت شدمای داد بی داد داره باز اون لحظه رو یادت میاد
تکست آهنگ رستاک پاییز امسال
ببین پاییز امسالم طلایی کرده موهاتو شده انگیزه ی برگا ببوسن جای پاهاتوبازم هم رنگ شال تو با این برگای پاییزی همین برگا که میبینن تو داری اشک میریزینگاهمون چقدر سرده نفسهامون چه سنگینه دیگه پاییز سال بعد مارو اینجا نمیبینهنگاهمون چقدر سرده نفسهامون چه سنگینه دیگه پاییز سال بعد مارو باهم نمیبینه.
ادامه مطلب
دانلود رایگان آهنگ های شهاب مظفری و رضا بهرام برای سریال دل, دانلود رایگان آهنگ تیتراژ و موزیک ویدیو سریال دل با صدای شهاب مظفری و رضا بهرام, دانلود رایگان آهنگ های سریال دل منوچهر هادی با تکست و متن اشعار ترانه ها 320 kb 128kb دانلود رایگان آهنگ

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید هورسا باند مگه چیه
Download New Music Hoorsa Band mage chie
آهنگ جدید هورسا بند بنام مگه چیه
مگه چیه دلم با تو خوشه عشق تو داره منو میکشه
خودتم میدونی جون منی وقتی که توو چشام زول میزنی

دانلود آهنگ با کیفیت 320

متن آهنگ مگه چیه

آهنگ های هورسا باند 
امو بند احساس عجیب
دانلود اهنگ نمیری از ذهنم بیرون از امو باند
آهنگ دلم برات تنگه دیوونه بیا بسه خب ببین چقدر صورتم بعد تو شکسته شد
اهنگ جدید امو بند

اهنگ جدید امو بند شاید
دانلود اهنگ جدید امو بند حرف اخر
دانلود آهنگ امو باند تورو میخوام
دانلود اهنگ جدید امو بند بیا برگرد
دانلود آهنگ جدید ماکان باند با نام عاشق که میشی
ترانه سرا و آهنگساز : پیام کیا       تنظیم : امیر میلاد نیکزاد

جهت دانلود آهنگ عاشق که میشی از ماکان باند با کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ و مشاهده متن این آهنگ از رسانه موسیقی نکست وان به ادامه مطلب مراجعه نمائید …

متن آهنگ عاشق که میشی از ماکان باند :
ادامه مطلب
متن آهنگ کوتاه بیا پازل باند
تنگه دلم خیلی ولی نمیارم به روت مقصر منم لعنت به من بار آخرم بودکه عاشق شدم ولی نبود دست خودم طرز نگات برگ برندت بودمیتونستم برم خیلی زودتر از این حرفا نشد راضی دلم اما که دل بکنهبار اولی که ما همو دیدیم دلم رفتو باید رد میشدم از تو مثل همهکوتاه بیا دل پریشون کوتاه بیا کو تا بیاد یکی مث اون کوتاه بیا
بزودی
ادامه مطلب
متن آهنگ کوتاه بیا پازل باند
تنگه دلم خیلی ولی نمیارم به روت مقصر منم لعنت به من بار آخرم بودکه عاشق شدم ولی نبود دست خودم طرز نگات برگ برندت بودمیتونستم برم خیلی زودتر از این حرفا نشد راضی دلم اما که دل بکنهبار اولی که ما همو دیدیم دلم رفتو باید رد میشدم از تو مثل همهکوتاه بیا دل پریشون کوتاه بیا کو تا بیاد یکی مث اون کوتاه بیا
بزودی
ادامه مطلب
متن آهنگ این نیز بگذرد دنگ شو
در سختى این روزگار دلبرکم آهى برآر آن آه میرسد بالاى ابر آن ابر میشود رنگ بهارهمچون هوا در هر نفس این نیز بگذرد This too shall passبى سازشو بى ساز مان دلبرکم سازى برانآن ساز میچکد بر کوه و دشت آن دشت میزند زنگ زمانهمچون هوا در هر نفس این نیز بگذرد This too shall passتکست آهنگ این نیز بگذرد دنگ شو
ادامه مطلب
دانلود آهنگ ایوان بند سروناز + متن و بهترین کیفیت
موزیک جدید و شنیدنی از ایوان باند با عنوان سروناز همینک از رسانه بزرگ جاز موزیک
Exclusive Song: Evan Band – Sarvenaz With Text And Direct Links In jazzmusic.blog.ir
متن آهنگ ایوان بند سروناز 
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
بزن آتیش پاره که یه امشب شب ماست♫♪♭ بزن اتیش که بازم وقت تاب و تب ماست ♫♪♭تا به سازت برقصم بزن هر جور دلته♫♪♭ بزن آتیش پاره دل نا قابلته ♫♪♭جوری عاشق تو میشم که بپیچه خبرم♫♪♭ جون سالم از این عشق نذاری در ببرم
متن آهنگ این نیز بگذرد دنگ شو
در سختى این روزگار دلبرکم آهى برآر آن آه میرسد بالاى ابر آن ابر میشود رنگ بهارهمچون هوا در هر نفس این نیز بگذرد This too shall passبى سازشو بى ساز مان دلبرکم سازى برانآن ساز میچکد بر کوه و دشت آن دشت میزند زنگ زمانهمچون هوا در هر نفس این نیز بگذرد This too shall passتکست آهنگ این نیز بگذرد دنگ شو
ادامه مطلب
دانلود آهنگ ایوان بند نفس | کیفیت خوب و عالی
ترانه جدید ایوان باند از آلبوم عالیجناب با نام نفس هم اکنون از جاز موزیک
Exclusive Song: Evan Band – Nafas With Text And Direct Links In jazzmusic.blog.ir
متن آهنگ ایوان بند نفس
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
همه کسم همنفسم عاشقم به اسم تو قسم ♫♪باز یه ماهی شدی تو که راهی شدی سمت دریای سینمصدای پات صدای پات صدای خوب خنده ♫♪
 دانلود آهنگ ایوان بند نفس
هات عالمو میگیره صبرم از کف میره تا تورو ببینم ♫♪وای تو نفسی یک تنه بسی میره بی کسی تو که
باندهای اکتیو و یا فلشخور برای جشن و عروسی و ایستگاه های صلواتی استفاده می شود . باندهای فلش خور دارای ابعاد و توان های مختلفی می باشد.کی از معروف ترین و با کیفیت ترین باند های اکتیو حال حاضر بازار، باند اکتیو JTR مدل JW600A به حساب می آید. این باند سری اکتیو مد JW600 به حساب می آید که با برخورداری از یک آمپ داخلی ۶۰۰ واتی می تواند حتی در ۹۰۰ وات به صورت Peak کار کند. اگر به دنبال یک باند پرقدرت و با کیفیت هستید هستید، پیشنهاد ما به شما باند اکتیو JTR مدل JW60
دانلود آهنگ جدید پازل باند کوتاه بیا
Download New Music Puzzle Band Kootah Bia
آهنگ جدید پازل بند بنام کوتاه بیا
تنگه دلم خیلی ولی نمیارم به روت مقصر منم لعنت به من بار آخرم بود
که عاشق شدم ولی نبود دست خودم طرز نگات برگ برندت بود

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید هورسا باند وابستگی
Download New Music Hoorsa Band vabasteghi
آهنگ جدید هورسا بند بنام وابستگی
چشای تو به این دل من وابستگی داره حال خوب من به خنده هات بستگی داره
عاشقت شدم وقتی دیدم داری میخندی در دلمو با خنده هات رو همه میبندی

ادامه مطلب
تکست آهنگ بام نبود کسی علیرضا طلیسچی
من یه مو نذاشتم از سرِ تو کم بشه
قبلِ تو نذاشتم هیشکی عاشقم بشه
من گذاشتم عشقت حسرتِ دلم بشه
اما تهش دو سه تا یادگاری موند ازت
بعدِ تو دلمو دیگه خوش کنم به چیت
لَک زده دلم برای حرفای دلیت
بعدِ من نذار کسی بیاد توو زندگیت
من فقط دلم به دیدنت خوشه فقط
باهام نبود کسی تا وقتی باهام بودی
در میومد اشکت اگه جام بودی
این دلم یه ذره میشه واسه عطر و بوت
کاشکی دست نذاشته باشه یکی دیگه روت
یکی دیگه روت …
لطف کن ، هر چی پی
دانلود آهنگ جدید معرفت از ماکان باند با کیفیت کی موزیک
گیتار: فرشید ادهمی , ساکسیفون : یاشار خسروی
ترانه: محسن حق نظری , آهنگ: محمد عابدینیتنظیم: امیر میلاد نیکزاد و حسین غمگین , میکس و مسترینگ: آرش پاکزاد
برای دانلود اهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …

ادامه مطلب
دانلود آهنگ رضا ملک زاده رگ به رگ
با سوپرایز ویژه این ساعت با ما باشید | دانلود آهنگ رضا ملک زاده با عنوان “رگ به رگ” با تکست و کیفیت اصلی 320 و 128 اکنون از پی ام موزیک آماده دانلود است.
Download Music: Reza Malekzade | In The Name Of ♪ Rag Be Rag In The | PmMusic

متن آهنگ رگ به رگ رضا ملک زاده
──┤♩♬♫♪●|♬|●♪♫♩♬├──
چه میکنم چه کودکانه بی تو گریه میکنم
نبودن تو را بهانه میکنم
شکایت از تو و زمانه میکنم
رها مکن مرا به حال خود دگر رها مکن
شب مرا اسیر کوچه ها نکن
بمان مرا به گر
تکست آهنگ گمم کردی مسعود سعیدی
وقتی با اونکه خوبه بی رحمی قدرشو تا نره نمیفهمیوقتی از اونکه خوبه رد میشی قسمت آدمای بد میشیاونکه با نقشه عاشقت کرده تا یه جایی پی تو میگردهاز یه جا که دوباره تنها شی آرزوته کنار من باشیتک تک لحظه هاتو میگردی تا بفهمی کجا گمم کردیبس که اون لحظه ها نفس گیره فکر دل کندن از سرت میرهتک تک لحظه هاتو میگردی تا بفهمی کجا گمم کردیبس که اون لحظه ها نفس گیره فکر دل کندن از سرت میرهاونکه با نقشه از تو دورم کرد بدترین کارو ب
دانلود آهنگ جدید بد شدی از امو باند با بهترین کیفیت + پخش آنلاین
بد شدی با من دیدی شکستم
یه روزی رفتی ببین چه خستم
Download Ahang Jadid 98 Emo Band Benam Bad Shodi

دانلود آهنگ امو باند به نام بد شدی
 با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸
متن و ترانه آهنگ امو باند – بد شدی
بد شدی با من
دیدی شکستم
یه روزی رفتی
ببین چه خستم
این فاصله منو پیرم کرد
دنیا غریبه با احساسم
خودمو تو آینه می بینم اما انگار که نمیشناسم
توی خلوت خودم همش یه گوشه تنهایی می شینم
سکوتِ بغضمو می شکنم و خودمو
دانلود آهنگ الهی العفو از اپیکور باند با بهترین کیفیت + پخش آنلاین و تکست
Download Ahang Epicure Ft Pol -Elahi Alaf
جدیدترین آهنگ رپ  اپیکور باند بنام الهی العفو

برای دانلود آهنگ لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

برای دانلود با کیفیت مطلوبتان روی لینک های زیر کلیک کنید

دانلود آهنگ با کیفیت 128

دانلود آهنگ با کیفیت 320

سوال : اگه بخوایم یه دیتایی که با فرمت فایل تکست هست رو فراخوانی کنیم در متلب، چیکار کنیم ؟؟؟پاسخ : از دستور csvread استفاده میکنیم.مثال : شما فایل دیتایی با فرمت تکست بانام data1.txt دارید. پس جهت فراخوانی در متلب و تبدیل به مَت_فایل (mat file) بدین گونه عمل خواهید نمود:Data1= csread ( ' data1.txt ' )پس شما در متلب، مت_فایلی با نام Data1 خواهید داشت. 
دانلود آهنگ تمشک از میلاد آرام
تقدیم عزیزان موزیک من ♫ دانلود اهنگ وای تمشک وحشیه جفت مردمک چشمات به نام تمشک با صدای میلاد آرام به همراه تکست و بهترین کیفیت آماده کرده ایم ♫
شعر و ملودی : نیلوفر منصوری | تنظیم قطعه : رسول پورنیاکان
Download Old Music BY : Milad Aram | Tameshk With Text And 2 Quality 320 And 128 On Music-fa

متن آهنگ تمشک میلاد آرام
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید راغب تو را که دیدم
و اینک سوپرایزی دیگر از رسانه معتبر فاز موزیک ♫ اهنگ تو را که دیدم با صدای راغب به همراه تکست و بهترین کیفیت ♫
Download New Song: ” Ragheb – To Ra Ke Didam ” ♪ 320 And 128 ♪ Free Link In The Fazmusics ♥
( تیتراژ برنامه دعوت )

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده با عنوان ماه بی تکرار من
برای اولین بار در بلاگ تونز | دانلود آهنگ شنیدنی و احساسی حجت اشرف زاده به نام ماه بی تکرار به همراه تکست و برترین کیفیت ممکن
Download Exclusive Music By : « Hojat Ashrafzadeh – Mahe Bi Tekrar » With Best Quality , Direct Links And Lyrics 

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید امو باند به نام دنیامو با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Emo Band Called Donyamo

دانلود آهنگ امو باند به نام دنیامو

دانلود ،
موزیک ،
دانلود موزیک ،
دانلود آهنگ
 ،
دانلود آهنگ جدید  ،
موزیک جدید ،
آهنگ جدید ،
دانلود موزیک جدید ،
دانلود مداحی ،
دانلود نوحه ، نوحه ،
دانلود نوحه جدید

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید مهراد جم به نام شیک و پیک شیکو پیکو تو باشی و منو یه موزیک هیتو. اهنگ شیکو پیکو - شیک و پیکو جدید مهراد جم تورو دیده رد داده دانلود آهنگ جدید مهراد جم به نام غمت نباشه با متن آهنگ و دو کیفیت عالی 320 و 128 با لینک مستقیم رایگان و پرسرعت از سایت یک موزیک.مهراد جم شمال ، دانلود آهنگ مهراد جم شمال ، Download Music Mehrad Jam Shomal ، به همراه متن ترانه آهنگ شمال با تو راه شمال تاریک میشه / آروم هوا بستهدانلود آهنگ جدید مهراد جم خیالت راحت ♫ دانلود اهن
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانل
متن آهنگ دوست دارم این کارارو 25 باند
دستت دور گردنم که هست
زندگی دیدن داره
هرچی غصه تو دلم که هست
با تو خندیدن داره
پیش تو میشینه از پیش تو جایی نمیره
اونی که تو رو دید نگاشو به کسی نمیده
وقتی که چشام نمی تونه جایی رو ببینه
ادامه مطلب
دانلود آهنگ حتی فکرشم نکن یه روزی جا بزنم
دانلود آهنگ پازل باند مینوسیم امضا میکنم میمونم
Download Music Puzzle Band Donyam Shodi

در این پست برای شما دانلود آهنگ شاد دنیام شدی رفت را با بالاترین کیفیت برای دانلود قرار دادیم
انتقادات و پیشنهادات خودتون در مورد سایت و نظرتون رو در مورد آهنگ از بخش نظرات برای ما بفرستین

دانلود آهنگ حتی فکرشم نکن یه روزی جا بزنم / دانلود آهنگ پازل باند مینوسیم امضا میکنم میمونم
دانلود اهنگ اومدی تو زندگیم تا تو بیای غمم بره (ایوان باند) با لینک مستقیم با متن
دانلود آهنگ جدید ایوان بند بمونی برام♫ دانلود اهنگ جذاب و شنیدنی آی دیوونه بمونی برام از خیالت نمیشه درام ... اومدی توو زندگیم؛ تا تو بیای، غمم بره…
آهنگ جدید ایوان بند به نام بمونی برام بمونی برام موزیک جدید ایوان بند با ... اومدی توو زندگیم تا تو بیای غمم بره بی اراده هر دفه میبینمت دلم بره.
دانلود آهنگ جدید ایوان بند به نام بمونی برام عکس جدید ایوان بند عکس ها و.
دانلود آهنگ دوست دارم از رضا ملک زاده برای دانلود این موزیک زیبا به ادامه مطلب بروید
ترانه و آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی دوست دارم از رضا ملک‌زاده با دو کیفیت اورجینال 128 و 320 و لینک مستقیم و پر سرعت به همراه تکست و متن آهنگ 
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید مهران معصومی بنام حال خوش برای دانلود این موزیک زیبا به ادامه مطلب بروید
 ترانه و آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی حال خوش از مهران‌معصومی با دو کیفیت اورجینال 128 و 320 و لینک مستقیم و پر سرعت به همراه تکست و متن آهنگ 
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید مسیح و آرش Ap به نام دریا به همراه تکست موزیک
جدیدترین اثر مسیح و آرش با عنوان دریا با ترانه و ملودی از آرش و مسیح و تنظیم مسعود جهانی هم اینک آماده دانلود می باشد دریافت این
موزیک زیبا با بهترین کیفیت موجود و لینک مستقیم می باشد
دریافت این موسیقی زیبا در ادامه مطلب
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید پازل بند با نام مثه همیمدانلود آهنگ جدید پازل بند به نام مثه همیم با بهترین کیفیت در سمفونی. دانلود موزیک جدید پازل باند با نام مثه همیم با بهترین کیفیت و با قابلیت پخش آنلاین، پازل باند یکی از خوانندگان با استعداد و محبوب کشور به تازگی یکی از آثار خود را با نام مثه همیم منتشر نموده است که شما می توانید این موزیک بسیار زیبا و دیدنی را از این خواننده موفق به صورت آنلاین گوش کنید، شما طرفداران و دوستداران موسیقی و کاربران عزیز
سلام، خوب هستید؟
میخوام یک پوشه رو واستون به اشتراک بزارم که میتونید تکست گرافی هایی که میزارم ببینید و بخونید
این اولین پوشه اس، اگر درایو متعلق به این پوشه فول شه لینک دومین پوشه رو میزارم
اول اینکه یادتون باشه تا پوشه دوم معرفی نشده، تکست گرافی های جدید داخل این پوشه آپلود میشه
دوم اینکه اگر لینک پوشه زیر مشکل داشت با نظر من رو مطلع کنید
امیدوارم از خوندنشون لذت ببرید...
کلیک کنید
دانلود آهنگ جدید رضا ملک زاده رقص سما
هم اکنون شنونده ♫ اهنگ تو ای ساغر هستی به جانم چه نشستی به نام رقص سماع با صدای رضا ملک زاده به همراه تکست و بهترین کیفیت در رسانه موزیکمن باشید ♫
Download New Music BY : Reza Malekzade | Raghse Sama With Text And 2 Quality 320 And 128 On Music-fa

متن آهنگ رقص سما رضا ملک زاده
ادامه مطلب
متن آهنگ علیرضا پویا به نام بی گدار
تکست آهنگ جدید علیرضا پویا بی گدار
.
عشقو تو دلم کردی بیدار بیگدار زد دلم این بار به دلت شدم بدهکار ای یار ای یارمیبری دلو با این رفتار شده حتی روزی صد بار دست از این کارا بردار ای یار ای یار
ادامه مطلب
دانلود آهنگ ایوان بند بمونی برام | کیفیت خوب و عالی
موزیک جدید و زیبای ایوان باند با عنوان بمونی برام { آلبوم عالیجناب } همینک از رسانه بزرگ جاز موزیک
Exclusive Song: Evan Band – Bemooni Baram With Text And Direct Links In jazzmusic.blog.ir

متن آهنگ ایوان بند بمونی برام
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
اومدی تو زندگیم تا تو بیایی غمم
بره بی اراده هر دفعه میبینمت دلم بره ♬♫♪نیمه ی گمشده ی من غرق پیدا ♬♫♪
شدنی قلب دوم منی اینور سینم میزنی ♬♫♪اومدی پرنده ی عشق بشینه رو ♬♫♪
 دانلود آهنگ

با ما باشید با سوپرایز ویژه این ساعت ♫ دانلود اهنگ حالم دست خودم نیست چشمام همش خیسه به نام قدم بزن با من با صدای مهدی جهانی به همراه تکست و بهترین کیفیت ♫
Download New Music BY : Mehdi Jahani | Ghadam Bezan Ba Man With Text And 2 Quality 320 And 128 On Music-fa

متن آهنگ قدم بزن با من مهدی جهانی
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید امید حاجیلی به نام زیم زیم
دانلود آهنگ شاد افغانی زیم زیم با صدای امید حاجیلی با لینک مستقیم کیفیت عالی 320 و 128 به همراه تکست موزیک از موسیقی رسانه آپ آهنگ
Download New Music By : Omid Hajili – Zim Zim Whit Text Songs
شعر و ملودی: افغانی / تنظیم: امیر حاجیلی و حمیدرضا مرادی

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید علی سفلی آرومم
سلام خدمت عزیزان موزیک من  ♫ دانلود اهنگ آرومم وقتی تو کنارمی خانومم با صدای علی سفلا به همراه تکست و بهترین کیفیت رو براتون آماده کرده ایم ♫
شعر و ملودی : حسین تیموری | تنظیم قطعه : مهدی سفیدگر
آهنگ آرومم سریال عطر عشق
Download New Music BY : Ali Sofla | Aroomam With Text And 2 Quality 320 And 128 On Music-fa

متن آهنگ آرومم علی سفلی
ادامه مطلب
متن آهنگ دیوانگی فرزاد فرخ

تمام من برای تو تویی که جان من شدی ز عشق تو چه بی قرارمنترس از این وابستگی از عادت و دلبستگی که بی تو من نفس ندارمتو حق نداری بعد از این دست مرا رها کنی آتش به جانمان زنی به قلب خود جفا کنیدیوانگی کن بیش از این باید که لبریزم کنی دریا به دریا با توام باید که درگیرم کنیدریا به دریا با توام ...
عطر نفس های تو خواب چشمان تو آن همه حرفای تو عهد و پیمان تومرا نگاه کن ببین ای تو ای خوب من از تو من عاشق شدم ای تو محبوب مندریا به د
دانلود آهنگ ساری گلین نسخه اورجینال به صورت mp3 کیفیت عالی لینک مستقیم
دانلود آهنگ ساری گلین از خوانندگان مختلف دانلود آهنگ ترکی ساری گلین دانلود آهنگ آذری دانلود آهنگ دامن کشان ساقی می خواران دانلود آهنگ قدیمی.
دانلود آهنگ ساری گلین هم اینک برای شما عزیزان ♫ دانلود اهنگ بسیار زیبای ساری گلین با صدای عالیم قاسیم اف به همراه تکست و بهترین کیفیت آماده ...

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید بهرام به نام گوشت
دانلود آهنگ جدید بهرام به نام گوشت,دانلود آهنگ گوشت بهرام,تفسیر آهنگ گوشت بهرام,دانلود تک آهنگ جدید بهرام به نام گوشت,دانلود رایگان اهنگ گوشت بهرام,تفسیر کاور اهنگ گوشت بهرام,New Sing Bahram Called Gosht, دانلود آهنگ گوشت بهرام,تکست آهنگ گوشت بهرام, تک آهنگ گوشت بهرام, بهرام گوشت, گوشت بهرام, تفسیر آهنگ جدید بهرام, توییت بهرام در مورد گرانی بنزین و اغتشاشات ۹۸, نظر بهرام در مورد گرانی بنزین
دانلود آهنگ جدید مسیح و آرش دریا
دانلود آهنگ دریا بغلم کن بغلم کن که شدم تنها با صدای مسیح و آرش ای پی به همراه متن ترانه و بهترین کیفیت
Download New Music BY : Masih & Arash Ap | Darya With Text And 2 Quality 320 And 128 On Musiceto
متن آهنگ دریا مسیح و آرش
♬♬♬
تا گل آلودس ماهیتو بگیر بیا این آلوده ماهی ببن که چجوری جا گذاشتیش رو زمین
من واسه تو قید دریا رو زدم به در و دیوار تنگت میزدم توو بیابون دلت نفس زدم
♬♬♬
تکست آهنگ دریا مسیح و آرش Ap
دریا بغلم کن بغلم کن که شدم تنها بغلم کن
در این پست دانلود اهنگ منو هیشکی نمیفهمه جز تو یه نفر برای دانلود در سایت بلاگ موزیک قرار داده می شود
دانلود اهنگ منو هیشکی نمیفهمه جز تو یه نفر (علی یاسینی) با لینک مستقیم کیفیت 320
دانلود آهنگ جدید علی یاسینی ما با هم خاطره داریم ( کیفیت اصلی Mp3 ) دانلود آهنگ جدید علی یاسینی ما با هم خاطره داریم موزیک جدید و زیبای خواننده علی یاسینی ... منو هیچکی نمیفهمه جز تو یه نفر دلو بردار هرجایی ببر نگهش دار پیش خودت…
دانلود آهنگ علی یاسینی ما با هم خاطره د

با ما باشید با ♫ دانلود اهنگ تو یادت نیست رفتی چشام شد خیس به نام هزارتا شمع با صدای فریان به همراه تکست و بهترین کیفیت در رسانه موزیک من♫
Download New Music BY : Faryan | Hezar Ta Sham With Text And 2 Quality 320 And 128 On Music-fa

متن آهنگ هزار تا شمع فریان
ادامه مطلب
                              ترانه و آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی دلتنگی از شاهین‌بنان با دو کیفیت اورجینال 128 و 320 و لینک مستقیم و پر سرعت به همراه تکست و متن آهنگ

تهیه کننده: صدرالدین حسین خانی | آهنگساز و خواننده: شاهین بنان | سبک آهنگ: دلتنگی عاشقانه و شاد | گیتار: وحید عویدی | ترانه سرا: صدیقه رحمانی | لیبل: شرکت فرهنگی هنری ایران گام | تنظیم و میکس و مسترینگ: مسعود جهانی
دانلود آهنگ دلتنگی شاهین بنان در ادامه مطلب

ادامه مطلب
در این ساعت برای شما عزیزان ♫ دانلود اهنگ ولی باز تنگه دلم واست خب دله دیگه با صدای آصف آریا به همراه تکست و بهترین کیفیت در سایت قرارا داده شد ♫
Download Old Music BY : Asef Aria | Dele Dige With Text And 2 Quality 320 And 128 On Music-fa

متن آهنگ دله دیگه آصف آریا
ادامه مطلب
 دانلود آهنگ مسیخ  از شاهین نجفی
New Song Shahin Najafi Masikh
 دانلود آهنگ جدید شاهین نجفی به نام مسیخ
 دانلود آهنگ مسیخ از شاهین نجفی,مسیخ از شاهین نجفی,دانلود آهنگ جدید شاهین نجفی به نام مسیخ,Masikh Shahin Najafi,shahin Najafi Masikh,اهنگ شاهین نجفی مسیخ,دانلود موزیک ویدیو مسیخ از شاهین نجفی,
مسیخ از شاهین نجفی, New Song Shahin Najafi Masikh,معنی کلمه مسیخ, متن آهنگ مسیخ, دانلود متن آهنگ مسیخ شاهین نجفی, متن آهنگ مسیخ از شاهین نجفی,مسیخ شاهین نجفی,Shahin Najafi Masikh,Masikh,متن آهنگ مسیخ,متن آ
دانلود آهنگ جدید بابک جهانبخش ای وای
سوپرایز موزیک من برای شما کاربران عزیز ♫ دانلود آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی ای وای با صدای هنرمند محبوب بابک جهانبخش به همراه تکست و بهترین کیفیت ♫
Download New Music BY : Babak Jahanbakhsh | Ey Vay With Text And 2 Quality 320 And 128 On Music-fa

متن آهنگ ای وای بابک جهانبخش
ادامه مطلب
دانلود اهنگ توبه کردی و شکستی رضا بهرام با لینک مستقیم و همراه با متن
دانلود آهنگ رضا بهرام کاش (تو همانی که رگ خواب مرا میدانی) | بهترین ... دانلود آهنگ جدید رضا بهرام کاش ♫ دانلود اهنگ دل توبه کردی و شکستی دل با چه رویی عاشق هستی به نام کاش از رضا بهرام به همراه تکست و بهترین ...
دانلود آهنگ رضا بهرام به نام کاش - رز موزیک متن آهنگ کاش رضا بهرام. دل توبه کردی و شکستی دل با چه رویی عاشق هستی تو امید هر که بستی رفت و آخرش شدی تنها من یک غم ادامه دارم م
دانلود آهنگ کاروئل جاده عاشقی
در
این ساعت ♫ دانلود اهنگ کل دنیا می دونن که زندگیمی به نام جاده عاشقی با
صدای کاروئل به همراه تکست و بهترین کیفیت برای شما آماده کرده ایم ♫
ملودی و شعر : کاروئل | تنظیم قطعه : حسین
Download Old Music BY : Karoel | Jadeye Asheghi With Text And 2 Quality 320 And 128

ادامه مطلب
دانلود اهنگ کمکم کن ای خدا بدون اون بی وفا با کیفیت عالی همراه با تکست
دانلود آهنگ آرش نظم خواه بنام روز مرگم ، دانلود آهنگ غمگین آرش نظم خواه متن آهنگ روز مرگم فرا رسیده است. ... کمکم کن ای خدا بدون اون بی وفا بمونم تا انتها. آهنگ آرش نظم ...
دانلود آهنگ روز مرگم از آرش نظم خواه متن آهنگ غمگین روز مرگم فرا رسیده است همه با جامه های سیاه سرمزارم ... کمکم کن ای خدا بدون اون بی وفا بمونم تا انتها.
آهنگ فوق العاده زیبا احساسی و غمگین یار من دستش توی دست غ
دانلود آهنگ میلاد بیرانوند دیم‌ دیم
Download Music Milad Beiranvand Dim Dim
دانلود موزیک و ترانه های محلی لرستانی با صدای میلادبیرانوند
دانلود اهنگ دیم‌ دیم میلاد بیرانوند برای عروسی
دانلود آهنگ لری میلاد بیرانوند بنام دیم‌ دیم
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
تکست و متن آهنگ میلاد بیرانوند دیم‌ دیم
متن بزودی اضافه میشود …
دوستانی که مسلط هستن متن را از طریق کامنت همین مطلب ارسال کنند
کد آهنگ محلی برای وبلاگ
بیوگرافی ساسی مانکن + دنیا جهانبخت و حاشیه ها
امروز بیوگرافی ساسی مانکن و معشوق قدیمی و جنجالی او یعنی دنیا جهانبخت را مرور می‌کنیم، در ادامه نیز بهترین آهنگ ها و تکست های ساسی مانکن رابه شـما معرفی میکنیم، اوج شهرت ساسی از دهه هشتاد شروع شد، زمانی سبک مـن درآوردی او با نام شیش و نه کـه تلفیق موسیقی رپ و بندری شیش و هشت بود محبوب شد و تکست های مـن درآوردی او ورد زبان ها شد.
بیوگرافی ساسان یافته
ادامه مطلب
با موزیکِ تو همراه باشید با آهنگ جدید: دانلود آهنگ خداحافظ ای شعر شبهای روشن به نام سلام آخر با صدای احسان خواجه امیری همراه متن ترانه و بهترین کیفیت
Download New Music BY :  Ehsan Khajehamiri  | Salame Akhar With Text And 2 Quality 320 And 128 On Musiceto
متن آهنگ سلام آخر احسان خواجه امیری
♬♬♬
سلام ای غروب غریبانه دلسلام ای طلوع سحرگاه رفتنسلام ای غم لحظه های جداییخداحافظ ای شعر شبهای روشنخداحافظ ای شعر شبهای روشنخداحافظ ای قصه عاشقانه
♬♬♬خداحافظ ای آبی روشن عشقخداحافظ ای عطر شع

♫♫
صدای خنده هات هنوز توی گوشمه
عطری که میزنی هنوز رو لباسیه که میپوشمه
دیگه بدونِ من یه قدمم بر ندار
یه چیزی بت میگم این دفعه رو نه نیار
هر بار این درو ، محکم نبند نرو
این چشمای ترو نکن تو بدتر و

نفسم میبره ، دلِ من دلخوره
بی تو از دلهره ، هر دقیقه ش پره
♫   ♫   ♫   ♫
♫   ♫  numbermusic  ♫   ♫
♫   ♫   ♫   ♫
 ، محکم نبند نرو
 بدون تو بدون از این زندگی سیرم
به ج
دانلود آهنگ قدیمی و محلی غلامرضا وزان به نام دیگه ناشم به کلعه
Download Old Music Gholamreza Vazan Digeh Nashom Be Kaleh
خواننده: غلامرضا وزان ، شاعر: استاد امید غصنفر
دانلود ترانه محلی بوشهر – دیگه ناشم به کله – دانلود آهنگ محلی
اهنگ شنیدنی و معروف با لهجه بوشهری بنام دیگه ناشم به کعله
دانلود آهنگ شاد محلی بندری با لهجه بوشهری ها
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
تکست و متن آهنگ محلی بوشهری دیگه ناشم به کلعه
دیگه ناشم به کلعه
دیگه نمیشم به کلعه
نه ناشم ب
متن آهنگ Sweet Heart پوریا پوتک
یه حس بدی دارمالآن که نیستی کنارم تووی نخت خوابمدارم فکر میکنم بی تو چقدر سخته واقعاقدرتو ندونستم ازبس که پست و خوارمبدجوری صدمه دیدم From Insideامشب زده به سرم بکنم من Suicideدیگه تکست نمیده کسی بگه بهم Sweet Heart
ادامه مطلب

♫♫
صدای خنده هات هنوز توی گوشمه
عطری که میزنی هنوز رو لباسیه که میپوشمه
♫♫
دیگه بدونِ من یه قدمم بر ندار
یه چیزی بت میگم این دفعه رو نه نیار
هر بار این درو ، محکم نبند نرو
♫♫
 ، محکم نبند نرو
♫♫
♫   ♫   ♫   ♫
♫   ♫  onemovies  ♫   ♫
♫   ♫   ♫   ♫
 بدون تو بدون از این زندگی س
دانلود آهنگ جدید علیرضا پویا من و تو به صورت کامل
در این ساعت شنونده ♫ اهنگ شدی عشق دلم خودم عاشقتم به نام من و تو با صدای هنرمند علیرضا پویا به همراه تکست و بهترین کیفیت باشید ♫
Download New Music BY : Alireza Pouya | Mano To With Text And 2 Quality 320 And 128 

ادامه مطلب
اهنگ امین رستمی یار نبودی از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
دانلود آهنگ جدید امین رستمی با نام یار نبودی
همراه نبودی دانلود راه اخیر امین رستمی دانلود راه اخیر امین رستمی با نام همراه نبودی با کیفیت بالا Download New Music By Amin Rostami. دانلود راه درست رستمی یار نبودی حال 320 و 128 هم اکنون از آپ آهنگ ترانه زیبای یار نبودی با صدای درست رستمی با دوست تکست و دو.
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید مهراد جم خیالت راحت
هم اکنون شنونده سوپرایز ویژه رسانه وبها ♫ دانلود اهنگ خیالت راحت با صدای مهراد جم به همراه تکست و بهترین کیفیت باشید ♫
ملودی : مهراد جم |  تنظیم قطعه ، میکس و مستر : مسعود جهانی
Download New Music BY : Mehrad Jam | Khialet Rahat With Text And 2 Quality 320 And 128 On Webha

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید آرون افشار به نام مادر
آهنگ زیبا و خاص در موزیکِ تو : ♫ دانلود آهنگ مادر
Download New Music BY : Aron Afshar | Madar With Text And 2 Quality 320 And 128 On Musiceto
متن آهنگ مادر آرون افشار
♬♬♬
مادرم حرفی بزن که تشنه لالایی ام من که جان میدم برایت همدم تنهایی اممن همیشه کودکم آغوش تو جای من است من اگر خوبم دعایت پشت دنیای من استبوسه بر دستان گرمت میزنم شاه دلم با حضورت خانه روشن میشود ماه دلمهرچه میخواهد دلم پیش تو پیدا میشود این همه خوبی چه جوری در دلت جا میشود
تک
دانلود آهنگ جدید پازل بند با نام مثه همیمدانلود آهنگ جدید پازل بند به نام مثه همیم با بهترین کیفیت در سمفونی. دانلود موزیک جدید پازل باند با نام مثه همیم با بهترین کیفیت و با قابلیت پخش آنلاین در سایت سمفونی، پازل باند یکی از خوانندگان با استعداد و محبوب کشور به تازگی یکی از آثار خود را با نام مثه همیم منتشر نموده است که شما می توانید این موزیک بسیار زیبا و دیدنی را از این خواننده موفق به صورت آنلاین گوش کنید، شما طرفداران و دوستداران موسیقی
دانلود آهنگ پویا بیاتی خبر خوب
ترانه و آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی خبر خوب از پویابیاتی با دو کیفیت اورجینال 128 و 320 و لینک مستقیم و پر سرعت به همراه تکست و متن آهنگ از موزیک من
خواننده: پویا بیاتی | سبک آهنگ: دلتنگی و احساسی | ویولون: پرهام حسینی | طراحی کاور: رضا یثربی | گیتار و بوزوکی: مجتبی تقی پور | تنظیم و میکس و مسترینگ: امید سلیمانی | ترانه سرا و آهنگساز: مهدی رحیمی

متن آهنگ خبر خوب پویا بیاتی
خبر خوبم بارونی من مثل خاک جنوبم
ادامه مطلب
دانلود اهنگ ساسی جنتلمن ۲ دانلود نسخه دو 2 اهنگ جنتلمن ساسی با کیفیت عالی  ساسی جنتلمن , دانلود آهنگ جدید ساسی مانکن به نام جنتلمن , دانلود اهنگ جنتلمن ساسی مانکن Sasy Mankan Gentleman آقامون جنتلمنه جنتلمنه این
 دانلود آهنگ ساسی جنتلمنهم اکنون ♫ دانلود اهنگ واسه همه زنگ زدنات مرسی به نام جنتلمن با صدای ساسی به همراه تکست و بهترین کیفیت در رسانه ...
دانلود آهنگ جدید ساسی به نام جنتلمن / Download New Music By Sasy Called Gentleman, دانلود موزیک ساسی جنتلمن با لینک مستقیم
دانلود آهنگ ماکان بند ناخدا
موزیک جدید و شنیدنی از گروه ماکان باند بنام ناخدا همراه با متن و دو کیفیت عالی از جاز موزیک
Download New Song BY : Macan Band | Nakhoda With Text And Direct Links In JazMusic
دانلود آهنگ با کیفیت 320
دانلود آهنگ با کیفیت 128

متن آهنگ ناخدا ماکان بند
کشتی من به گل نشست ناخدای خوبی نداشت
تن شکستمو ندید منو رو موج تنها گذاشتبه شوق مقصدی قشنگ تنمو به دریا زدم دستم تو دست ناخدا میگفت که راه رو بلدماعتماد کردم بهش عاشقش شدم شدید اما این عشق منو ناخدا هیچوقت ن
دانلود آهنگ جدید علیرضا پویا به نام علاقه
هم اکنون دانلود کنید آهنگ علاقه علیرضا پویا با لینک مستقیم کیفیت عالی 320 و 128 به همراه تکست موزیک از رسانه آپ آهنگ
Download New Music By : Alireza Pouya – Alaghe
ترانه سرا: سپیده سوری / آهنگسازی: ارشا رادین / تنظیم: حامد برادران

ادامه مطلب
دانلود آهنگ رپ رضا پیشرو و علی اوج آبی
در این لحظه آهنگ رپ آبی از رضا پیشرو و علی اوج را با کیفیت بالا دانلود کنید
Download The RAP Music of Pishro Ft Ali Owj Called Abi
دانلود اهنگ رپ رضا پیشرو و علی اوج آبی با ۲ کیفیت ، تکست رپ رضا پیشرو و علی اوج ، پخش آنلاین موزیک

مخاطبین محترم رسانه ی نفیس موزیک آهنگ رپ جدید ♬ آبی رضا پیشرو و علی اوج ♬ را در ادامه به رایگان و با سرعت بالا با کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ دانلود کنید
در ادامه مطلب میتوانید آهنگ رپ فارسی جدید را گوش کنید
دانلود آهنگ قدیمی محسن ابراهیم زاده غلاف
با موزیک من همراه باشید  ♫ آهنگ بسیار زیبای غلاف با صدای هنرمند جوان محسن ابراهیم زاده به همراه تکست و بهترین کیفیت آماده دانلود می باشد ♫
شعر و ملودی : محسن ابراهیم زاده | تنظیم قطعه ، میکس و مسترینگ : مصطفی مؤمنی
Download Old Music BY : Mohsen EbrahimZade | Ghalaf With Text And 2 Quality 320 And 128 On Music-fa

متن آهنگ غلاف محسن ابراهیم زاده
ادامه مطلب
دانلود آهنگ برق نگات ایلیا
در این ساعت برای شما کاربران گرامی ♫ دانلود اهنگ دل حواس‌ پرتته دیوونه چشام محوته به نام برق نگات با صدای ایلیا به همراه تکست و بهترین کیفیت آماده کرده ایم ♫
Download Old Music BY : Eiliya | Barghe Negat With Text And 2 Quality 320 And 128 On Music-fa

متن آهنگ برق نگات ایلیا
ادامه مطلب
دانلود آهنگ بهزاد به نام فاطلو
Download Music Behzad Fatelo
دانلود فاطلو بل بمیرم با صدای بهزاد از آلبوم وعده
دانلود آهنگ با گویش و لهجه کرمانی – خواننده بمی
دانلود آهنگ مهدی بهزادپور فاطلو
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
تکست و متن آهنگ فاطلو بهزاد از پلی نیو موزیک
فاطلو بل بمیرم به غم تو اسیرم
غم دوری تو به والله بخدا کرده پیرم
اسیرم کرده چشمونه سیاهت ، سر کفت قشنگ و روی ماهت
فاطلو بل بمیرم به غم تو اسیرم
غم دوری تو به والله بخدا کرده پیرم
دانلود آهنگ کبوتر خیالم رفت سر بوم یارم
در این ساعت برای شما کاربران عزیز ♫ دانلود اهنگ لری فقیری درده عاشقی هم درده به نام کبوتر خیالم به همراه تکست و بهترین کیفیت در سایت قرار داده شد ♫
Download Old Music BY : Kabootare Khialom With Text And 2 Quality 320 And 128 

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید محسن بهمنی زلف یار
و اینک از رسانه بزرگ موزیک من ♫ اهنگ چه خوشه بازی کنم با زلف دلبر به نام زلف یار با صدای محسن بهمنی به همراه تکست و بهترین کیفیت آماده دانلود است ♫
Download New Music BY : Mohsen Bahmani | Zolfe Yar With Text And 2 Quality 320 And 128 On Music-fa

متن آهنگ زلف یار محسن بهمنی
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید پدرام پالیز اخبار بین الملل
با ما باشید با سوپرایز این ساعت دانلود اهنگ هرچه گویم از تو شهر کیش و مات است به نام اخبار بین الملل با صدای پدرام پالیز به همراه تکست و بهترین کیفیت ♫
شعر : دنیا کندری
Download New Music BY : Pedram Paliz | Akhbare Beynolmelal With Text And 2 Quality 320 And 128 

ادامه مطلب
امو بند تو شدی
دانلود آهنگ امو باند تو شدی
همین حالا دانلود کنید آهنگ زیبای امو باند بنام تو شدی با لینک مستقیم ♪
Download New Song By : Emo Band – To Shodi With Text And Direct Links
بزودی ...
تو شدی یه باور یه تسکین واسه قلبم واسه تن خستم شدی درمون شدی مرهم
ادامه مطلب
دانلود آهنگ شاد ترکی آذری چینی چایدان از جواد بابازاده
Download Music Javad Babazadeh Chini Chini Chaydan
دانلود آهنگ آذری چینی چایدان چینی چیپز
دانلود آهنگ محلی آذری چینی چایدان
دانلود اهنگ چینی چایدان
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید…
تکست و متن آهنگ چینی چایدان جواد بابا زاده
چینی چایدان چینی چایدان چینی
یار چینی چایدان چینی چایدان چینی
بو باغدا بستان چینی چایدان چینی چایدان چین
قیز منیم اولسا چینی چایدان چینی چایدان چین
بو داغدا باشماخ چینی چای
♫ دانلود آهنگ با اون نگاه صد ریشتری دلو درجا میبری زیر و رو میکنی دل آدمو ولی نمیمونه اثری با صدای مسیح و آرش به همراه متن ترانه و بهترین کیفیت
Download New Music BY : Maih Arash Ap | 100 Rishteri With Text And 2 Quality 320 And 128 On Musiceto
متن آهنگ 100 ریشتری مسیح و آرش
♬♬♬
مگه چه گناهی کرده که دلم افتاده دستت بیخیال شو این همه ناز دیگه بسهراه بیا کشتی مارو با اون چشای عسلیت خیالت تخت تو دلم هیشکی جز تو اصلا نیستبا اون نگاه صد ریشتری دلو درجا میبری زیر و رو میکنی دل آدمو ولی نمیمونه
دانلود آهنگ جدید مسیح و آرش به نام دست به یکی
 ♫ دانلود آهنگ اینا همه دست به یکی کردن که تورو برگردونن میدونن با تو آرومم پیشت عاشق بارونم با متن و تکست آهنگ در موزیکِ تو
Maih Arash Ap | Dast Be Yeki 
متن آهنگ دست به یکی مسیح و آرش
♬♬♬
اسمتو با عشق نوشتم رو تن درخت و گل دادنواسه بودن تو به کنارم تک تکشون بهم قول دادناینا همه میدونن نمیتون بمونم با تنهاییا اینا همه میدونن که من چقدر دیوونم حق با ایناستاینا همه دست به یکی کردن که تورو برگردونن میدونن با تو
دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی ملکا
همین حالا از موزیک من  دانلود کنید ♫ اهنگ فوق العاده زیبای ملکا ذکر تو گویم با صدای هنرمند محسن چاوشی به همراه تکست و بهترین کیفیت ♫
ملودی ، تنظیم قطعه ، میکس و مستر : محسن چاوشی
Download New Music BY : Mohsen Chavoshi | Maleka With Text And 2 Quality 320 And 128 On Music-fa

متن آهنگ ملکا محسن چاوشی
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها