نتایج جستجو برای عبارت :

متن آهنگ مرا ببخش ترکاش

متن آهنگ مرا ببخش ترکاش

(مرا ببخش مرا ببخش اسیر تقدیرم مرا ببخش مرا ببخش که بی تو میمیرم)2
سکوت بیقرار من غرور و گریه های تو  و اشک های ساده ای که میچکد برای تو
(زمان بده به زیر سایه دلت کمی مرا امان بده)2
مرا ببخش مرا ببخش اسیر تقدیرم مرا ببخش مرا ببخش که بی تو میمیرم
هوای رفتن تو را نمی شود نفس نکشید چگونه سرنوشت ما به دورمون قفس کشید
حضور تو سراب شد وجود من شراب شد هوای دل خراب شد (نرو ز خاطرات من)2
مرا ببخش مرا ببخش اسیر تقدیرم مرا ببخش مرا ببخ
به تازگی آهنگ جدید سیاوش قمیشی به نام ببخش منتشر شده است که شما در ادامه می توانید این آهنگ را با کیفیت 128 و 320 دانلود کنید.

دانلود آهنگ سیاوش قمیشی - ببخش با کیفیت 320
دانلود آهنگ سیاوش قمیشی - ببخش با کیفیت 128

منو ببخش که حرمت اون همه خاطره شکستمنو ببخش که قایق یه زندگی به گل نشستمنو ببخش که بودی و این همه سال ندیدمتتنهایی گریه کردی و حتی یه بار نشنیدمتزیبا ترین خاطره پاییز پشت پنجرهخواستم بدونی این روزا حال من از تو بترهصداقت ترانمه بغضی که
دانلود آهنگ مهدی k4 و احمد سلو به نام منو ببخش
Download Music From Mehdi K4 & Ahmad Solo - Mano Bebakhsh

دانلود آهنگ مهدی k4 و احمد سلو به نام منو ببخش
دانلود آهنگ مهدی k4 و احمد سلو به نام منو ببخش با کیفیت 128
برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید...
ادامه مطلب
مرا ببخش... که بیزارم از خانه‌ای که تو در آن نیستی!از پنجره‌هایی که بسته اندو تو در آن پیدا نیستی!و دلخوش نمی‌کند مراعطر هیچ یاسی
 مرا ببخش...که هزار تکه‌ام،و هیچ اتفاقی بیدار نمی‌کندنیمه‌ی در خود فرو رفته‌ام را و هیچ دکتری با قرص‌های لعنتی اش،کاری از دستشان بر نمی‌آید...
 مرا ببخش...که با موسیقی لبخندتنمی‌رقصمو تنهاتکیه می‌دهم،به درخت خیالاتم و فکر می‌کنم به تمام روزهایی که «فانوس» سهم ما از روشنی بود...
 #سعید_فلاحی (زانا کوردستانی
یاحق...
خداوندا!
ما را ببخش که در بزنگاه های این روزگار، درست بر سر دوراهی ها، راه را گم می کنیم و نمی دانیم مسیر درست کدام طرفی است!
ببخش که به اندازه کافی بصیر نیستیم که بدانیم چه کاری بهتر است!
ببخش که آن قدر به کارها و اعتقاداتمان، باور نداریم که تمام قد بایستیم و از آن ها دفاع کنیم!
ببخش که روزی هزاربار به خودمان و بودنمان، شک می کنیم!
ببخش که...
اوه، بر من ببخش لب های کثیفم را، کلمات تلخ و زشتم را، خاطراتِ سیاهم را. بر من ببخش ک نبودم آدمِ توی خیال پردازی های ـت، اگر دهانم بو می داد، نگاهم اذیتت می کرد و کوه متحرکِ معذب بودم. بر من ببخش موهای خلوت شده ام را، لباس کهنه شده، چشم های غبار نشسته ام را. ببخش ک تجسمِ صحنه ی زیبای توی خاطرت نبوده ام، صدایم طنینِ دیالوگِ شاهکاری را نداشت و اگر کلمات اشتباهی را انتخاب می کردم. ببخش، ک توی دنیای نفرت انگیزت، آن جزیره نجاتی بودم ک نا امیدت کرد. ک آن
اوه، بر من ببخش لب های کثیفم را، کلمات تلخ و زشتم را، خاطراتِ سیاهم را. بر من ببخش ک نبودم آدمِ توی خیال پردازی های ـت، اگر دهانم بو می داد، نگاهم اذیتت می کرد و کوه متحرکِ معذب بودم. بر من ببخش موهای خلوت شده ام را، لباس کهنه شده، چشم های غبار نشسته ام را. ببخش ک تجسمِ صحنه ی زیبای توی خاطرت نبوده ام، صدایم طنینِ دیالوگِ شاهکاری را نداشته است و اگر کلمات اشتباهی را انتخاب می کرده ام. ببخش، ک توی دنیای نفرت انگیزت، آن جزیره نجاتی بودم ک نا امیدت
بهانه میتراشی و مرا عذاب میدهی / به روح بی قرار من تو اضطراب میدهیدلم پر از گلایه ها تنم اسیر درد و خون / ولی تو قهر با دلم برای لحظه ای مکن . . .

بوسه ام را می گذارم پشت در
قهرکردی , قهرکردم , سر به سر
تو بیا , در را تماما باز کن
هر چه میخواهی برایم ناز کن
من غرورم را شکستم , داشتی ؟
 آمدم , حالا تو با من آشتی ؟

اگه راهم این روزا از تو یکم دوره ببخش / توی زندگی آدم یه وقتا مجبوره ببخش . . .

معذرت می خوام عزیزم...
زیادی روی کردم اول صبحی ناراحتت کرد
تو از چی دلخوری پَرو نمیشه ریخت توو بالشای آجری ●♪♪ ♥‿♥ ♪دلت گرفته و تفنگ سَرپُری از چی دلخوری ●♪♪ ♥‿♥ ♪نه گریه داری و نه میشه خنده رو کشید به صورتت !!!♪ ♥‿♥ ♪گذشته هات هنوز نمیره توو کَتت بغضِ عادتت ♫♪ ♥‿♥ ♪الله من سفید دنیام سیاه الله دل نمیشه سر به راه !!!♪ ♥‿♥ ♪الله تنها توو انبار کاه هی میگشتم دنبال نخ سوزنای اشتباه ●♪♪ ♥‿♥ ♪الله جونم آلودست ببخش دائم بهم زدن رو دست ببخش ♫♪ ♥‿♥ ♪الله من اصن آدم بده لااقل تو مثل آدم مُر
تو از چی دلخوری پَرو نمیشه ریخت توو بالشای آجری ●♪♪ ♥‿♥ ♪دلت گرفته و تفنگ سَرپُری از چی دلخوری ●♪♪ ♥‿♥ ♪نه گریه داری و نه میشه خنده رو کشید به صورتت !!!♪ ♥‿♥ ♪گذشته هات هنوز نمیره توو کَتت بغضِ عادتت ♫♪ ♥‿♥ ♪الله من سفید دنیام سیاه الله دل نمیشه سر به راه !!!♪ ♥‿♥ ♪الله تنها توو انبار کاه هی میگشتم دنبال نخ سوزنای اشتباه ●♪♪ ♥‿♥ ♪الله جونم آلودست ببخش دائم بهم زدن رو دست ببخش ♫♪ ♥‿♥ ♪الله من اصن آدم بده لااقل تو مثل آدم مُر
این روزها همش حرف کرونا است، همه میترسن، همه وحشت دارن. همه از مرگ میترسن من از جهان بدون تو.
اگه مُردم، منو ببخش که تو رو تنها گذاشتم. منو ببخش که تو رو به باد سپردم. میخوام اینو بدونی، حتی در این لحظه هم دلم پر میزنه واسه اینکه یه بار دیگه ببینمت...
دانلود آهنگ بی خبر از تو از حجت اشرف زاده
ترانه‌ی شیندنی با صدای خواننده حجت اشرف زاده بنام بی خبر از تو همراه با متن و لینک رایگان
مست و خراب عطر گیسوی توامآهنگسازی : محمد محتشمی / شاعر : امید صباغ نو و محمد محتشمی / تنظیم کننده : علی بیات
Exclusive Song: Hojjat AshrafZade – “Bi Khabar Az To” With Text And Direct Links In jazzmusic
متن آهنگ بی خبر از تو حجت اشرف زاده
بی خبرم از تو و من تاب ندارم بعد تو خود را به که باید بسپارماز دل من کم نشده مهر تو ماهم دلبر من غیر تو دل یار نخواهدمست
فردا شب این موقع هندزفری تو گوشام دارم البوم ارتارو گوش میدم ! امیدوارم مثل البوم کوروش (۴۲۰) عالی باشه و هنه ترکاش قابل قفلی زدن باشه !!
یادش بخیر شبی که البوم کوروش اومدو من توفاز چسناله هم بودم دیگه یه سری چرت و پرت تو اون وبم نوشتم ...
Ye wan tony.......Arta 
خدایا به خاطر اینکه قدر حسین رو ندونستم و اون قدر راحت و الکی از دستش دادم منو ببخش 
بخاطر حماقتهام در رفتارم باهاش منو ببخش
هرچی فکر می کنم خیلی خر بودم و بودم و بودم و 
هستم 
حسین که از دست رفت خدا 
و فقط ته دل من می دونه که چقدر جاش خالیه و چقدر غصه ی نبودشو می خورم 
شاید برادراش مادرش و یا پدرش از چهره ی من چیزی نبینن و شاید حتی شادی و خنده ببینن 
اما فقط دلم و تو می دونین جاش چقدر خالیه 
می دونم که دیگه عروسم نمی کنی چون باز شدن پیشونی به مشکل
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانل
سلام

خیلی وقته نیومدم  اینجا وقتی که از همه جا خسته شدم  اتفاقات خوب اومد مهمون آقا شدم کلی باهم حرف زدیم
اگه نداشتمت چیکار میکردم  فدای آن همه مهربانی ات رفیق دوران کودکی ام تا به حال .

این روز ها دلم کربلاست احوالم مال خودم نیست فقط  بوی حرم  احوالم را خوش میکنه ارباب ببخش به سه ساله شبه مادرم ببخش 
ببخش اگه مثه قدیم نوکری نمیکنم ببخش اگه لاف گدایی میزنم      حسین جان فدات بشم 

حسین منو یادت میاد همون گدای خونتم     حسین دیوونه همون ن
 از روزهای رفته و نیامده چه می‌خواهی؟ 
فقط می‌خواهم خوش‌حال باشم و بدانی یا نه، خوش‌حالی من بسته‌ست به نگاه تو. می‌خواهم بدانی، در هر لحظه‌ای که گذشته تمام جان و توانم را گذاشته‌ام که تو از آن‌چه می‌کنم راضی باشی. باور کن که هرلحظه از زندگی‌ام تا به حالا بهترینی بوده‌ام که در توان داشته‌ام. باور کن که هیچ‌وقت تو را فراموش نکرده‌ام. زندگی کرده‌ام که تو در لحظه‌هایم جاری باشی. مرا ببخش که کافی نبوده‌ام. مرا ببخش که خوب نبوده‌ام. مرا
اونشب که داشتم داد بیداد میکردم که بشینیم ببینیم چی پیش میاد  و کوفت و زمان بدیم و مرگ و یهو بعد تموم جیغ جیغام گفتی ببخش. یهو عقب کشیدم. یهو پا پاهام شل شد. که من این همه داد بیداد کردم با تصور اینکه اونور تو حالت خیلی بد نیست، و غیر اون غد شدی. فکر نمیکردم حالت خیلی بده. همینکه گفتی ببخش گفتم چی میگی دیوونه؟ گفتی تقصیر قبول کردم و پاهام شل شد که این بچه حالش بده. چیکار کردم باهاش؟ همون لحظه که بعد تموم داد بیدادام گفتی ببخش، دلم خواست تا همیشه د
سلام 
خواستم برات نامه بنویسم 
ولی برخلاف نامه هایی که قبلا برات فرستادم اینبار قضیه فرق داره 
اومدم ازت عذرخواهی کنم و خواهش کنم من رو ببخشی ...ببخش که به حرف هات گوش نکردم و راه خودمو رفتم ... ببخش که بهت توجه نکردم ... ببخش که ناشکری ها کردم ...ببخش که نعمت هامو ندیدم ...ببخش و باور کن ما جز تو کسی رو نداریم 
شاید فکر کنی آدمهای زیادی دور و بر منن ولی نیستن ... من بهت احتیاج دارم 
اومدم شکر کنم نعمت هایی که دادی رو ... بخاطر هر چیزی که هست تو زندگیم و
شب جای دلتنگیهای ساده ولی زیاد من را ندارد نمیدانم یا دلتنگیهایم مثل من بزرگ شده یا شب گنجایش ندارط سخته اینجور زندگی کردن خدایا مرا به دعاهای کمیل پنح شنبه های مسجد دانشگاه ببخش یااصلابه خاطر روضه های جان سوز آذری ببخش یا اصلا به خاطر این جمله اگر خسته جانی بگو "یا حسین"....دلتنگم برای این زندگی ساده 

پ ن:اینو چن وقت پیش نوشته بودم شاید اون موقع دلم بارانی بوده
شب جای دلتنگیهای ساده ولی زیاد من را ندارد نمیدانم یا دلتنگیهایم مثل من بزرگ شده یا شب گنجایش ندارد سخته اینجور زندگی کردن خدایا مرا به دعاهای کمیل پنج شنبه های مسجد دانشگاه ببخش یااصلابه خاطر روضه های جان سوز آذری ببخش یا اصلا به خاطر این جمله اگر خسته جانی بگو "یا حسین"....دلتنگم برای این زندگی ساده 

پ ن:اینو چن وقت پیش نوشته بودم شاید اون موقع دلم بارانی بوده
Artist: Momoland | Music Name: Hug me | Genre: Pop | Released: 2018 | Album: Tempted OST | Momoland – Hug me (Music Video)

هنرمند: مومولند | نام موزیک: مرا ببخش | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2018 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (مومولند) Momoland با نام (مرا ببخش) Hug me
ادامه مطلب

امروز پشت دستمو داغ میکنم که هیچ بسته پستی رو غیر پست مرکزی به هیچ جا نفرستم !!
به هیچ جایی غیر از پست !!
نمیدونستم تیپاکس های مناطق دیگه بد مسیرن ! بخدا نمیدونستم 
نمیدونستم دوستام رو اینجوری به جای اینکه خوشحال کنم ناراحت میکنم
الان بغضم بعد از یکربع ترکید ':(((
خدایا منو ببخش !!
خدایا توبه میکنم بخدا توبه میکنم !!
خدایا من نمیدونستم باعث ناراحتی دوستام میشم':(((
خدایا غلط کردم اصلا ! غلط به معنای واقعی کلمه!
خدایا منو ببخش ':(((
خدایا به خداوندیت ق
دیدم چقدر ازم متنفری،
تنفر نه از روی اینکه دیگه نخوای منو ببینی،
تنفر واسه اینکه چرا بهت دروغ گفتم،
منو ببخش؛ منو ببخش اگه بهت دروغ گفتم، یقینا من لیاقت دوست داشتن تو رو ندارم و خودمم بهتر از هرکس دیگه ای میدونم.
با احساس شرمندگی از خواب بیدار شدم؛تو اینو نمیدونی ولی یقینا اگر روزی بفهمی من دیگه هرگز حتی نمیتونم اسمتو به زبون بیارم.
باید محو بشم از زمینی که قراره یک عمر شرمنده ی تو باشم.
منو ببخش ولی قول میدم دروغم به واقعیت تبدیل شه.
بهت قول م
خدایا فکر کنم عید دوسال پیش بود ،توبه کردم که دیگه این کار رو نکنم ، با ائمه عهد بستم، خصوصا حضرت زهرا و امام حسن...
خب امشب دوباره مرتکب شدم ،ببخش خدا ،واقعا یه لحظه اصلا ،هیچ ،هیچ، هیچ نفهمیدم چی شد، به قرآن که پشیمونم...
خیلی عوضیه که با اینکه توبه کرده بودم میرفتم میدیدم ...! این‌چشمهای لعنتی ناپاک من!
خدایا امسال ۹۸ یه سال جذابه برام ،اینم میزارم روش ...قول قول قول !
به برکت حنانه ی حسین،یا حضرت رقیه کمکم کن...میدونم که خیلی کریمی، کمک کن...
به و
خدایا عزیزِ جونمو سرد کن 
من تحمل ندارم
بهم گفت هی سرمو میکنی زیر آب تا دارم خفه میشم میاری بیرون. آره منِ عوضی همینم. 
باید میذاشتم بره دنبال زندگیش .

بدبخت شده بودم بیچاره شده بودم در به در شده بودم ؟
حداقل اون موقع میگفتم نمیخواد خودش خواسته شاید بی من راحتتره حالا چی 
دوباره دارم براش میمیرم برمیگردیم به عقبی که ازش فرار کردیم . که ترس داشت که بدبختی داشت .
برش گردوندی که چی . بچه داشت میکَند و میرفت . برش گردوندی که چی
بمیر عشقته . 
احسانِ
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
دانلود آهنگ رضا ملک زاده دلبر بی نشان
رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
Reza Malekzadeh - Delbare Bi Neshan
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام چشمان وحشی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام با من چه کردی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام آتش پاره
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام گریه کردم
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلم رفت
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عشق خیالی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عجب دلی
دانلود آهنگ رضا ملک
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
دانلود آهنگ رضا ملک زاده  دیوونه تر
رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
Reza Malekzadeh - Delbare Bi Neshan
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام چشمان وحشی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام با من چه کردی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام آتش پاره
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام گریه کردم
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلم رفت
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عشق خیالی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عجب دلی
دانلود آهنگ رضا ملک ز
ما توی این دنیا داریم یه قول دو قول بازی می کنیم 
وقتی به پایان زندگی فکر می کنم این دنیا برام بی ارزش میشه
خدایا منو ببخش گاهی اوقات بی تاب میشم. اصلن بزار همه هر چی می خوان بگن
بزار مسخرم کنن بزار منو کوچیکم کنن .این دنیا مگه چند روزه .الان نگاهای همه برای قشنگ تر شده.میدونم جز خدا برای هیچ کسی عزیز نیستم(از خودم تعریف کنم :دی)
+روزای خیلی بدی بود. خدایا منو ببخش
گاهی کار اشتباهی می کنی و پشیمان می شوی. شاید راه جبرانی باشد برای جبران این اشتباه. اما گاهی این اشتباه را تکرار می کنید. بارها تکرار می کنی. در این صورت چطور ممکن است راهی برای جبران اشتباه وجود داشته باشد؟
دلم می خواهد به او بگویم من را ببخشید به خاطر تکرار اشتباهم. ناراحت نباشد به خاطر ناراحتی که من برای او پیش آوردم. می دانم اشتباه می کنم. می دانم آخر هر اشتباهم به بد سرانجامی می رسد نمی دانم چرا هی تکرارش می کنم. امیدوارم او انقدر بزرگوار و
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام قطار
یوسف زمانی به نام قطار
Yousef Zamani - Ghatar
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام ابرو کمون
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام شیک
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام اسمشو چی بزارم
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام پاییز امسال
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام دلگیر نشو
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام دلت میاد
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام وای دلم رفت
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام اشتباه بود
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام عاشقانه
دانلود آهنگ
این یادداشت یک دلیل طولانی دارد: اعتقاد به انفجار، به عصیان، به بدی و ناهمواری آدمیزاد، به حقانیت عطش، حقانیت شر، به حماقت و امید من*، به عشق تو، بله، به‌هرحال کلمه‌ی عشق، کلمه‌یی که از آن می‌ترسم و متنفرم، عشقی که در توست، که در من است، و بی هیچ باوری، و پر از باور، می‌توان آن را گفت، نوشت، این همان ویرانه‌یی ست، که از آبادترین آبادیِ ساختِ آدمیزاد، خواستنی‌تر و خرم‌تر است. دیگر چه بنویسم؟ دو کلمه، چند کلمه، یک نفس، یک بو، صدایی از رهای
من عاشق شدم وگرنه این بی قراریم دلیل دیگری ندارد. من عاشق شده ام وگرنه این هوس ناتمام حرف زدن با محدثه چیست؟! من عاشق شدم وگرنه این دلیل خوشحالی، این میل بوسیدن برای چیست؟! من عاشق شدم و دیگر نه می خواهم و نه می توانم باز گردم به تنهایی خویش، محدثه من، این بینوا عاشقت را در تنهایی خود جا می دهی؟! از من دور هستی و خداوند در فکر است که تو را چگونه خلق کرده است که بنده سر به راهش را اینچنین از او غافل کرده ای. باز می گویم: دوستت دارم. با اینکه نوشتنش ه
داشتم به آهنگ دلم برات تنگ میشه معین زد گوش میدادم.
وسطای آهنگ انگار نفس کم میاره :|
از متن آهنگ نگم که چقد چیپ و بیخودیه :|
همه آهنگ حول محور نوشتن اسم دو نفر روی شیشه بخار گرفته میچرخه :|
ینی امروز من دارم نیمه خالی لیوانو میبینم یا چی؟
دانلود آهنگ i need your love از کالوین هریس
دانلود آهنگ i need your love از الی گولدینگ
دانلود آهنگ خارجی i need your love i need your time
دانلود اهنگ ای نید یور لاو ای نید یور تایم

دانلود آهنگ i need your love از madilyn bailey
دانلود کاور آهنگ i need your love
آهنگ i need your love با ترجمه
دانلود آهنگ i need your love nightcore
مادر ببخش سردی دستای بچتو
مادر ببخش بچه ی تو گیج و دپرسه
روزی هزار مرتبه پارو زده ولی
این رود هیچ موقع به دریا نمی رسه
انگیزه داشتم واسه این زندگی پوچ!
انگیزه داشتم یه نفر موندگار شه
داستان زندگی من اصلاً خوشی نداشت
اما قرار نبود که تهش گریه دار شه
من واسه دلخوشی کسی دست و پا زدم
که وقت خشکی قطره‌ی بارونمو گرفت
می‌دید نیمه جونم و تیر خلاصو زد!
وقتی نداری مغزِ استخونمو گرفت
گشتم نبود، پس پی روزای خوش نگرداینجا به قدر یک سر سوزن امید نیست
من چند
تغییرات هورمونی در من اینطوره که 7ماه شب و روز هورمون های بدنم در حال تغییر هستن
دکترا میگن!من که سر در نمیارم و دلیل این همه بی قراری منن
من در میان جمع و دلم جای دیگر است
تو جمع نشستم ولی نمیتونم افکارم و کنترل کنم!
هربار هم داروهام عوض میشه این تغییرات بدتر میشه!
الان تمام بدنم گورگرفته و انگار حرارت میخواد از سرم بزنه بیرون!!!!
دکترا برام ارامبخش مینویسن
ارام بخش ها اثر مخرب تری دارن انگار!
آرومم میکنن بی حوصله ام ولی تو بی حوصلگی بازم خودم ن
بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یاصاحب الزمان ارواحنافداه♥️
یاصاحب الزمان عادت کرده ایم به نبودنت،به شکستن دلت...!!!
عادت کرده ایم که هرروز از شیطان پیروی کنیم و از شما غافل باشیم!!!
عین بچه های کوچک نمیفهمیم که اگر میدانستیم الان شما در کنار ما بودین..!!!
نه حوصله صبح زنده داری داریم و نه حوصله درد و دل باشما!!!
یادمان رفته کی هستیم،ازکجاآمده ایم،درکجاییم و به کجا میرویم...
یادمون رفته شما کی هستین!!!
یادمون رفته داریم چیکارمیکنیم،بندگب شیطا
حراج
مادر ببخش سردی دستای بچتو
مادر ببخش بچه ی تو گیج و دپرسه
روزی هزار مرتبه پارو زده ولی
این رود هیچ موقع به دریا نمی رسه
انگیزه داشتم واسه این زندگی پوچ!
انگیزه داشتم یه نفر موندگار شه
داستان زندگی من اصلاً خوشی نداشت
اما قرار نبود که تهش گریه دار شه
من واسه دلخوشی کسی دست و پا زدم
که وقت خشکی قطره‌ی بارونمو گرفت
می‌دید نیمه جونم و تیر خلاصو زد!
وقتی نداری مغزِ استخونمو گرفت
گشتم نبود، پس پی روزای خوش نگرداینجا به قدر یک سر سوزن امید نیست
سلام 
دوستان گلم
میریم سراغ آهنگ پشمات که روی بیت yg خوندم
که رپر مورد علاقه خودمه
این آهنگ برای آذر 96 تولید شده
این آهنگ سبک گنگ و فان هستش
دانیال هیت تو پشت صحنه این آهنگ زحمت کشید
میکس و مستر این کارو شاهین بهزاد عزیز زده
دانلود آهنگ پشمات 320
دانلود آهنگ پشمات 128

متن آهنگ : ادامه مظلب
ادامه مطلب
به نام خداوند مردان پاک
بود آفریننده ی آب و خاک
خدایی که جز او خدایی نیست
بگو آفریننده جز او کیست؟
خدایا گناهانانمان را ببخش
که این بی حواسیمان را ببخش
تو پوشنده و من پر از عیبها
از عنایات تو من بُوَم زیبا
سلام 
در این وبلاگ ان شا ءالله قرار است با زندگی دلاورمردانی زندگی کنیم که زندگی را فدای دینشان کردند و زندگی ابدی را در شادی و اطمینان از رستگاری بدست آوردند
این دلاورمردان شهدا هستند
علی الخصوص شهید رسول خلیلی رفیق جینگ ما
و دوبیتی در وصف
t.me/kharejidl
دانلود آهنگ خارجی - دانلود آهنگ - دانلود آهنگ تورکی - دانلود آهنگ ترکی - آهنگ ترکی - آهنگ تورکی - دانلود آهنگ انگلیسی - آهنگ انگلیسی - دانلود آهنگ فرانسوی - آهنگ فرانسوی - دانلود آهنگ آلمانی - آهنگ آلمانی -دانلود آهنگ اسپانیایی - آهنگ اسپانیایی - دانلود آهنگ روسی - آهنگ روسی - دانلود آهنگ آذری - آهنگ آذری - دانلود آهنگ تلگرام - دانلود آهنگ telegram - آهنگ خارجی تلگرام - آهنگ تورکی تلگرام - آهنگ ترکی تلگرام - آهنگ انگلیسی تلگرام - آهنگ فرانسوی تلگرا
آهنگ ها:افزونه های زنگ تفریح،درخواست آهنگ و آهنگ های درخواستی.
در افزونه زنگ تفریح تمام آهنگ های محسن ابراهیم زاده قرار دارد که شما میتوانید آهنا را دانلود کنید و بعد از دانلود به صورت آفلاین آهنا را گوش کنید.
همچنین شما میتوانید آهنگ هایی را که در قسمت درخواست آهنگ، درخواست میکنید،در قسمت آهنگ های درخواستی گوش کنید.
موفق باشید.
بر من ببخش این سکوتم را. اگرچه مرده باشی یا ک زنده اما جنازه وار، افتاده در کنجِ تاریکِ دست نیافتنی ـت و بی صدا بقا می کنی و بر جهان دورت هیچ از خود اثر نمی گذاری. بر من ببخش اگر این بار بی تفاوتم. ک دنبالت نمی گردم، نامت را توی صورت آدم ها فریاد نمی زنم. ببخش اگر فکر می کنی، آن چنان با هم غریبه ایم ک دیگر تحریک نمی شوم. باید بدانی ک من پیش تر، برای شنیدنِ کوچک ترین نجوا از جانبت، از تمامِ وجود و احساسم و هر آنچه ک می شود آن را کلمه کرد، پیش تر به تو گ
بر من ببخش این سکوتم را. اگرچه مرده باشی یا ک زنده اما جنازه وار، افتاده در کنجِ تاریکِ دست نیافتنی ـت و بی صدا بقا می کنی و بر جهان دورت هیچ از خود اثر نمی گذاری. بر من ببخش اگر این بار بی تفاوتم. ک دنبالت نمی گردم، نامت را توی صورت آدم ها فریاد نمی زنم. ببخش اگر فکر می کنی، آن چنان با هم غریبه ایم ک دیگر تحریک نمی شوم. باید بدانی ک من پیش تر، برای شنیدنِ کوچک ترین نجوا از جانبت، از تمامِ وجود و احساسم و هر آنچه ک می شود آن را کلمه کرد، پیش تر به تو گ
آهنگ ها:افزونه های محسن ابراهیم زاده،حامد همایون،درخواست آهنگ و آهنگ های درخواستی.
در افزونه محسن ابراهیم زاده و حامد همایون  تمام آهنگ های این دو خواننده عزیز رو قرار دارد که شما میتوانید آنها را دانلود کنید و بعد از دانلود به صورت آفلاین آهنگ ها را گوش کنید.
همچنین شما میتوانید آهنگ هایی را که در قسمت درخواست آهنگ، درخواست میکنید،در قسمت آهنگ های درخواستی گوش کنید.
موفق باشید.
رمان به رنگ پاییز
دانلود رمان به رنگ پاییز اثر نگین عظیمی فشی با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم
درون زندگی هر آدمی رخدادی شکل میگیرد که پذیرشش خیلی دشوار است، زندگی رسم گردون و بگرده و دختر ماجرای ما به رسم قدیمی سرنوشت و روزگار میگردد ، دخترک داستان به رنگ پاییز ما باید خیلی سختی ها را تحمل کند تا پیروز شود …
خلاصه رمان به رنگ پاییز
من را ببخش تابستان ... به این گرمای دلچسبت دل ندادمو به سرعت از روز های داغت گ
هوالمحبوب
محبوب ازلی و ابدی سلام.
امروز مرا ببخش، بیشتر از دیروز و هر روز دیگری، برای تند‌زبانی‌هایم، برای دل شکستن‌هایم، برای بی‌پروایی‌هایم، برای دروغ‌هایی که گفته‌ام، برای تمام منم‌منم کردن‌هایم، برای تمام لحظاتی که ناخواسته دلی را رنجاندم، برای تمام نه‌های ریز و درشتی که گفته‌ام. مرا ببخش و بیامرز.امروز بیشتر از هر روزی به بخششت محتاجم. حتی تمام کسانی را که مرا رنجانده‌اند را نیز ببخش، حتی تمام کسانی را که آزارم داده‌اند را،
دانلود آهنگ جدید اردیبهشت 99 / آهنگ های پرطرفدار جدید اردیبهشت ۱۳۹۹
گلچین بهترین آهنگ های اردیبهشت 99 + دانلود آهنگ برتر ایرانی با سرعت بالا اردیبهشت ماه 1399 دانلود اهنگ جدید اردیبهشت ماه 99 دانلود گلچین آهنگ های اردیبهشت ماه 99 و 2020 آهنگ های اردیبهشت 99 / گلچین بهترین آهنگ های اردیبهشت ماه 99 آلبوم جدید اردیبهشت ماه 99 دانلود مجموعه آهنگ های تاپ و درجه یک اهنگ جدید اردیبهشت 99 و اهنگ های گلچین شده از بین آهنگهای فروردین اردیبهشت با لینک مستقیم شاد و
دانلود آهنگ عروس کشونه ای وای قند و نشانه ای وای
دانلود آهنگ شاد برای رقص عروس و داماد
دانلود آهنگ های شاد تالار عروسی
آهنگ مناسب برای رقص تکی عروس

آهنگ شاد عروسی جدید
دانلود آهنگ تکنو برای عروسی
آهنگ شاد عروسی 2018
دانلود آهنگ حامد پهلان عروس خانم
,دانلود آهنگ جدید حسین توکلی با نام ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی به نام ای کاش ,دانلود آهنگ جدید حسین توکلی بنام ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی ای کاش + کیفیت فوق العاده  ,دانلود آهنگ حسین توکلی به نام ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی ای کاش ,دانلود آهنگ ای کاش از حسین توکلی همراه متن ترانه از یانگ موزیک,دانلود آهنگ جدید حسین توکلی بنام ای کاش
آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول آرون افشار
امروز در وبلاگ بیز موزیک، برای شما دوستان گرامی مجموعه کامل کدهای آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول خواننده محبوب و خوش صدای ایرانی ( آرون افشار ) را گردآوری کرده ایم.
امیدواریم موردپسند شما عزیزان قرار بگیرد.
کدهای آهنگ پیشواز ایرانسل
آهنگ جانم باش : ۳۳۱۱۴۵۰۸
جانم باش نوشدارو بعد مرگ فایده نداره
---
آهنگ خط و نشان (۱) : ۳۳۱۱۴۵۶۲
آهنگ خط و نشان (۲) : ۳۳۱۱۴۵۶۳
آهنگ خط و نشان (۳) : ۳۳۱۱۴۵۶۴
بی من نتوانی این خط
هوای دلت که میگیرد ، در انتظار دستی مینشینی که بیاید برای به آغوش کشیدنت
غافل ازینکه... این روزها... هر دستی که به سمتت روانه میشود...
برای محکوم کردن توست... برای نشان دادن تنهایی ات به این جهان...
با دستهایشان تورا نشانه میگیرند... و نشانت میدهند که هرآنچه بافته ای، خیالی بیش نیست...
.
انتظار نداشته باش وقتی عصبانیتت داره دفتر احساستو خط خطی میکنه، یه جفت دست... آروم و بی صدا... فقط و فقط برای آروم کردن تو از آسمون برسه...
.
حواست باشد... دلدادگی تاوان دا
دانلود آهنگ جدید اردیبهشت 99 / آهنگ های پرطرفدار جدید اردیبهشت ۱۳۹۹
گلچین بهترین آهنگ های اردیبهشت 99 + دانلود آهنگ برتر ایرانی با سرعت بالا اردیبهشت ماه 1399 دانلود اهنگ جدید اردیبهشت ماه 99 دانلود گلچین آهنگ های اردیبهشت ماه 99 و 2020 آهنگ های اردیبهشت 99 / گلچین بهترین آهنگ های اردیبهشت ماه 99 آلبوم جدید اردیبهشت ماه 99 دانلود مجموعه آهنگ های تاپ و درجه یک اهنگ جدید اردیبهشت 99 و اهنگ های گلچین شده از بین آهنگهای فروردین اردیبهشت با لینک مستقیم شاد و
,    ,    دانلود آهنگ تی ام بکس دختر بندر,    دانلود آهنگ تی ام بکس دختر بندر ریمیکس,    دانلود اهنگ دختر بندر تی ام بکس با لینک مستقیم,    دانلود موزیک ویدیو تی ام بکس دختر بندر,    دانلود آهنگ تی ام بکس ناز داره چه وای ریمیکس,    ریمیکس اهنگ دختر بندر تی ام بکس,    دانلود آهنگ تی ام بکس دختر خوشگل بندری,    متن آهنگ دختر بندر تی ام بکس,    دانلود آهنگ تی ام بکس بیخیال فردا,   
رمان به رنگ پاییز
دانلود رمان به رنگ پاییز اثر نگین عظیمی فشی با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم
درون زندگی هر آدمی رخدادی شکل میگیرد که پذیرشش خیلی دشوار است، زندگی رسم گردون و بگرده و دختر ماجرای ما به رسم قدیمی سرنوشت و روزگار میگردد ، دخترک داستان به رنگ پاییز ما باید خیلی سختی ها را تحمل کند تا پیروز شود …
خلاصه رمان به رنگ پاییز
من را ببخش تابستان ... به این گرمای دلچسبت دل ندادمو به سرعت از روز های داغت گ
+من آدم کینه ای نبودم.همیشه سعی کردم ببخشم.هرچند هیچ وقت هم از یادم نمیره برخوردایی که با من شده بود رو.
و هیچ وقت هم عذرخواهی نکردند هیچ کدموشون که شاید امیدی ه بخشیده شدن باشه.
شب نوزدهم شب قدر موقع دعاهام به خدا گفتم نمیبخشم دختره رو .تهمت بزرگی بود خیلی بزرگ و سنگین
امشب هم میگم شب آخر هم میگم.همیشه میگم.
+ سه ماه پیش یه حرکت بچگانه انجام دادم و دوستمو ناراحت کردم.ولی ازش عذرخواهی کردم و دلایلم برای اون کار هم براش توضیح دادم.
ولی نخواست قبول
سلام 
دوستان گلم
این آهنگ سومین و آخرین همکاری من با ممد ام زد هست
که در ای آهنگ پویا دهوار هم خونده هم آهنگسازی و میکس کرده
این آهنگ در آذر 95 پخش شد تو آلبوم زیر هشت ممد بود
که یک آهنگ کاملا دلی هستش امید وارم دانلود کنید و لذت ببرید
دانلود آهنگ آخرین قطره با ام زد و دهوار

متن آهنگ : ادامه مطلب
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید بهرام به نام گوشت
دانلود آهنگ جدید بهرام به نام گوشت,دانلود آهنگ گوشت بهرام,تفسیر آهنگ گوشت بهرام,دانلود تک آهنگ جدید بهرام به نام گوشت,دانلود رایگان اهنگ گوشت بهرام,تفسیر کاور اهنگ گوشت بهرام,New Sing Bahram Called Gosht, دانلود آهنگ گوشت بهرام,تکست آهنگ گوشت بهرام, تک آهنگ گوشت بهرام, بهرام گوشت, گوشت بهرام, تفسیر آهنگ جدید بهرام 
دانلود آهنگ هم اتاقی محمد موسوی با کیفیت 320
دانلود آهنگ هم اتاقی محسن لرستانی
دانلود آهنگ هم اتاقی شادمهر
دانلود اهنگ هم اتاقی با صدای محسن یگانه

دانلود آهنگ هم اتاقی علی زارعی و ایوب علیپور

اهنگ هم اتاقی برس به دادم قدیمی
آهنگ هم اتاقی عربی
دانلود آهنگ هم اتاقی با گیتار
آهنگ ای که رفته باخود محمد اصفهانی از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
دانلود آهنگ محمد اصفهانی به نام تو رفتی
دانلود آهنگ جدید محمد اصفهانی تو رفتی Download New Music مجموعه محمد اصفهانی با نام بزرگی دانلود آهنگ محمد اصفهانی با نام صورت کن که.
ادامه مطلب

سلام دوستان

از این بخش می توانید آهنگ های کد های 01 تا 30 دانلود کنید

دانلود آهنگ کد 01 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 02 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 03 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 04 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 05 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 06 : دانلود                       

د
دانلود آهنگ الناز از فرشید راد
دانلود اهنگ الناز با صدای ماهان
دانلود آهنگ الناز از دی جی فرح
دانلود اهنگ الناز از احسان کاراموز

دانلود آهنگ الناز از علی رستمی
دانلود آهنگ الناز از حمید عباسی
دانلود آهنگ الناز از علی بنتون
دانلود آهنگ الناز من میخوامت
برای دانلود بهترین آهنگ های ایرانی بر روی لینک های زیر کلیک کنید

دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ علی زند وکیلی بر باد رفته به همراه متن
دانلود آهنگ بهنام بانی خوابتو دیدم به همراه متن
دانلود آهنگ محمدرضا فروتن ژنتیک به همراه متن
دانلود آهنگ مرتضی پاشایی عشق جنجالی به همراه متن
دانلود آهنگ محمد علیزاده بارون نم نم به همراه متن
دانلود آهنگ جدید رضا بهرام به نام عادلانه نیست به همراه متن
,دانلود آهنگ دو سال با صدای سیجل و اکتاو ,دانلود آهنگ 2 سال از اکتاو و سیجل همراه متن ترانه از یانگ موزیک,دانلود آهنگ جدید سیجل و اکتاو 2 سال ,دانلود آهنگ دو سال از اکتاو و سیجل ,دانلود آهنگ قرصامو قرصامو بهم بدین(دو سال) از سیجل و اکتاو,دو سال از اکتاو و سیجل ,Images for ‫دانلود اهنگ قرصامو قرصامو بهم بدین‬‎,دانلود آهنگ رضا یزدانی بیدارم نکن با یهترین کیفیت به همراه ,دانلود آهنگ سیجل به نام دو سال ,#اکتاو hashtag on Twitter
دانلود آهنگ هم اتاقی محمد موسوی با کیفیت 320
دانلود آهنگ هم اتاقی شادمهر
دانلود آهنگ هم اتاقی محسن لرستانی
دانلود اهنگ هم اتاقی با صدای محسن یگانه

اهنگ هم اتاقی برس به دادم قدیمی
دانلود آهنگ هم اتاقی علی زارعی و ایوب علیپور
آهنگ هم اتاقی عربی
دانلود آهنگ هم اتاقی با گیتار

سلام دوستان

دانلود آهن

سلام دوستان

سلام دوستان

دانلود آهنگ کد 31 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 32 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 33 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 34 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 35 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 36 : دانلود                       

سلام دوستان

دانلود گلچین برترین آهنگ جدید پاپ
بهترین آهنگ های فارسی ایرانی سال
شاد و غمگین
گلچین موزیک های ایرانی
بهترین آهنگ های سال 98
دانلود آهنگ های جدید
 دانلود آهنگ خارجی 
بزرگترین آرشیو بهترین آهنگ های شاد و غمگین سال 98
دانلود آهنگ های پرطرفدار جدید
دانلود آهنگ i need your love از کالوین هریس
دانلود آهنگ i need your love از الی گولدینگ
دانلود آهنگ خارجی i need your love i need your time
دانلود اهنگ ای نید یور لاو ای نید یور تایم

دانلود آهنگ i need your love از madilyn bailey
دانلود کاور آهنگ i need your love
آهنگ i need your love با ترجمه
دانلود اهنگ خارجی ای نید یور لاو
کتابی که میخونم تینیجی عاشقانه س. بامزه س. این خیلی مهم نیست. می خواستم بگم که ظاهرا تو بلاد کفر آدما ... ینی دختر پسرا، یه آهنگ دارن. یه آهنگ برای خودشون که براشون معنی خاصی داره. و من متاسفانه باید به عرض خودم برسونم که من یه آهنگ با یه نفر دارم که هر دو هفته یه بار به یادش میفتم و امشب وقتی متوجه این موضوع شدم کتابو پرت کردم یه گوشه و فهمیدم که هنوز جاش درد می کنه. لعنتی لعنتی لعنتی
دانلود آهنگ عجب رسمیه ایرج بسطامی
دانلود آهنگ عجب رسمیه رسم زمونه شاد
دانلود آهنگ عجب رسمیه رسم زمونه شکیلا
دانلود آهنگ عجب رسمیه رسم زمونه قصه برگ و باد خزونه

دانلود آهنگ عجب رسمیه شکیلا 320
دانلود آهنگ عجب رسمیه محسن لرستانی
دانلود آهنگ عجب رسمیه رسم زمونه قصه ی برگو باد خزونه
دانلود آهنگ عجب رسمیه رسم زمونه میرن آدما
متن اهنگ اه استانبول سزن اکسو
ترجمه ترانه های سزن آکسو
آهنگ آه استانبول از کیباریه

دانلود آهنگ yansin istanbul

آهنگ ترکی آه کاواکلار

دانلود اهنگ گچر سزن اکسو

دانلود آهنگ آه استانبول ابرو گوندش

دانلود اهنگ یانسین استانبول
,Sezen Aksu ,ترجمه آهنگ های استانبولی به فارسی,ترجمه آهنگ آه استانبول سزن آکسو ,نوبت 76 لیست درخواست ها آخرین درخواست ,متن آهنگ یانسین استانبول از سزن آکسو بایگانی ,متن و ترجمه آهنگ یانسین استانبول از سزن آکسو ,سزن آکسو در ترکی استا
دانلود آهنگ سارن درد
دانلود آهنگ سارن درد به همراه متن آهنگ و کیفیت اصلی از سایت آهنگدون
Download New Song Saaren Dard With Text And Best Quality From Ahangdoon

متن آهنگ درد سارن:
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
دانلود آهنگ درد از سارن به زودی
‎‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‎───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
سارن درد
,دانلود آهنگ دیوانه از رضا بهرام ,دانلود آهنگ رضا بهرام دیوانه 320 و 128 + متن آهنگ ,دانلود آهنگ رضا بهرام دیوانه,از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم ,دانلود آهنگ از دریا نترسانم که من ,دانلود آهنگ رضا بهرام دیوانه ,آهنگ دیوانه از رضا بهرام ,دانلود آهنگ رضا بهرام دیوانه ,دانلود آهنگ رضا بهرام دیوانه (از دریا نترسانم که من در قلب تو ,دانلود آهنگ جدید رضا بهرام دیوانه
برای دانلود آهنگ خوزستان از محسن چاوشی معروف به زالو با کیفیت بالا به ادامه مطلب مراجعه کنید
در بخشی از این آهنگ میشنویم : این ظلمه وقتی که زالو ها تو جیب این مردم میلولن ... این آهنگ جنجال زیادی در ایران به پا کرده و جزو آهنگ های غیر قانونی محسوب میشود.
ادامه مطلب

سلام دوستان

دانلود آهنگ
دانلود آهنگ سکه ماه مرجان با کیفیت 320
دانلود آهنگ سکه ماه از مرجان mp3
دانلود آهنگ سکه ماه مرجان ویکی صدا
دانلود آهنگ وقتی تو نیستی تو خونه از مرجان

دانلود اهنگ قدیمی سکه ماه مرجان

متن آهنگ سکه ماه مرجان
دانلود آهنگ چشماتو وا کن که سحر از مرجان
دانلود آهنگ سکه ماه افشین
رفته بودیم برای افتتاح حساب وام ازدواج، آقای بانک دار پرسید قبلا اینجا حسابی نداشته اید؟ گفتم : نه! فرم افتتاح حساب را داد دستم . پر کردم. تحویلش دادم.
اطلاعات را که وارد سیستم کرد گفت شما قبلا اینجا حساب داشتید! دوباره گفتم : نه! مطمئنم که نداشتم. 
گفت: سال فلان، از طرف مدرسه فلان! 
شوکه شدم! اسمِ مدرسه ابتدایی ام بود، یادم افتاد که آن سال برای همه بچه ها حساب باز کردند و یک کارت دادند دستشان. یادم نبود، اصلا! اصلا!
مامان آه کشید و گفت: امان از آن ر
دانلود آهنگ علیرضا روزگار دلتنگتم
دانلود اهنگ علیرضا روزگار نمیری از یاد من
دانلود اهنگ قلبم اروم نمیشینه وقتی
دانلود آهنگ علیرضا روزگار دلتنگ تو شدم
دانلود آهنگ علیرضا روزگار گندم
دانلود آهنگ علیرضا روزگار خانوم من
دانلود آهنگ شاد علیرضا روزگار
اهنگ جدید علیرضا روزگار 97
دانلود آهنگ میخوام برم کوه سیما بینا
دانلود آهنگ میخوام برم کوه شکار آهو از شهاب عباسی
دانلود آهنگ میخوام برم کوه شکار آهو سیما بینا
دانلود آهنگ میخوام برم کوه شکار آهو با صدای میترا

دانلود آهنگ میخوام برم کوه از سولماز
دانلود آهنگ میخوام برم کوه شکار آهو سولماز
دانلود آهنگ میخوام برم کوه شکار آهو از قنبر نارویی
آکورد آهنگ میخوام برم کوه شکار آهو
یا ابصرالناظرین
میل دارم که بنویسم چقدر تو را وقتی دارم چیزی کم ندارم
میل دارم بنویسم چقدر دلم تو را این شبها صدا میزند
ببخش بر من اوقاتی را که به غفلت از تو میگذرد
ببخش شبهایی را که میتوانستم پای سجاده باشم و العفو بگویم ولی پای موبایل نشستم و به "یاالله" بسنده کردم...
نگذار حداقلی بمانم
نگذار این درد که بر پیکره ام افتاده هیچ گناهی را ازم پاک نکند. این خیلی بی انصافیست. من که باورش نمیکنم. میخواهم به رحمتت امیدوارتر باشم تا این حدیث که سندیت ا

سلام دوستان

دانلود آهنگ alev alev از derya
دانلود آهنگ alev alev از derya yildirim
دانلود آهنگ alev alev الیاس

اهنگ alev alev ابرو گوندش

معنی آهنگ alev alev الیاس
دانلود آهنگ alev alev از derya yıldırım
دانلود آهنگ ترکی alev alev از derya yildirim

متن و ترجمه آهنگ alev alev از feridun duzagac
مناجات با حضرت حق

یا رب مرا ز فضل تو بر مصطفی ببخش
یا رب مرا به پادشه لافتی ببخش
یا رب مرا به عصمت خیرالنسا ببخش
یا رب مرا به خون دل مجتبی ببخش
یا رب مرا به خسرو گلگون قبا ببخش
یا رب مرا به عابد بی اقربا ببخش
(یا رب مرا به حضرت زین العبا ببخش)

ادامه مطلب

سلام دوستان

دانلود آهنگ های روز دختر با کیفیت های عالی و خوب و دانلود رایگان آهنگ های روز دختر و دانلود آهنگ روز
زیبا ترین و جذاب ترین و باحال ترین آهنگ های روز دختر و دانلود آهنگ های روز دختر با لینک مستقیم
دانلود آهنگ های روز دختر با فرمت mp3 و دانلود رایگان آهنگ های جدید روز دختر با لینک مستقیم
جدید ترین و زیبا ترین و جذاب ترین و قشنگ ترین عکس نوشته های و دانلود آهنگ های روز دختر
دانلود جدید ترین و بهترین و زیبا ترین اهنگ های روز دختر و دانلود آهنگ های رو
دانلود آهنگ این رویاست میدونم ته دنیاست میدونم از حمید صفت به صورت کامل : دانلود آهنگ حمید صفت دیوونس | کیفیت 320 و 128 همین الان دانلود کنید ترانه دیوونس از حمید صفت به همراه دو کیفیت.
دانلود آهنگ حمید صفت دیوونس اون دیوونس | کیفیت 320 و 128 دانلود آهنگ این رویاست میدونم ته دنیاست میدونم آهنگ رپ + متن آهنگ از علی میر صدایی شبیه به حمید صفت و یاس دارد این رویاست میدونم ته دنیاست میدونم نسخه کامل.
ادامه مطلب
سلاممممممم 
امروز می خوام چند تا آهنگ واقعا زیبا رو معروفی کنم که چون گروه هاشون معروف نبودن شنیده نشدن و من واقعا از گوش دادن به اونها لذت میبرم...
خب میریم سراغ لیست مون ........
۱-آهنگ hands up ازB.A.Pلینک:
۲-آهنگ my flower ازjbj لینک:
۳-آهنگ Biutiful از wannaone لینک:
۴-آهنگ o sole mio ازsf9 لینک:
۵-آهنگ mamamia ازsf9 لینک:
۶-آهنگ abyys از؟؟؟ لینک:http://opizo.com/86250/?http://uploadboy.me/abvp7xrwe3pm.html
خب این رتبه بندی ها صحت نداره چون همه این آهنگ ها عالی هستن و من هم عاشقشونم ..... حتی اکثر این گروه ها ا
دانلود آهنگ فرانسوی غمگین خواننده زن
آهنگ فرانسوی جدید
دانلود آهنگ آخرین رقص از ایندیلا
دانلود اهنگ ایندیلا love story

آهنگ های فرانسوی معروف جدید
دانلود اهنگ indila derniere danse 320
دانلود آهنگ فرانسوی 2017
متن و ترجمه آهنگ run run از indila
,    ,    دانلود آهنگ تی ام بکس سانسور,    متن اهنگ سانسور از تی ام بکس,    دانلود ریمیکس آهنگ سانسور,    دانلود موزیک ویدیو سانسور تی ام بکس,    پخش آنلاین آهنگ سانسور تی ام بکس,    دانلود اهنگ tm bax بنام خدا قسمت کنه این دافه واسم جور شه,    آهنگ تیام بکس سانسور,    دانلود اهنگ تی ام بکس بازم بفرما,    خدا قسمت کنه این دافه واسم جور شه tm bax,    ,   
دانلود همه آهنگ های فیلم سینمایی مطرب توسط پرویز پرستویی, دانلود همه آهنگ های فیلم سینمایی مطرب با موزیک ویدیو, دانلود همه آهنگ های فیلم سینمایی مطرب مصطفی کیایی با تکست و متن اشعار ترانه ها 320 kb 128kb دانلود همه آهنگ های فیلم سینمایی

ادامه مطلب
دانلود آهنگ یکی یک دونه ای واسم دلم هی تنگ میشه واست با بهترین کیفیت : دانلود آهنگ میثم ابراهیمی یکی یک دونه ای واسم (با بهترین کیفیت + متن ...
 قسمتی از متن آهنگ: یکی یک دونه ای واسم دلم هی تنگ میشه واست اگه ترکم کنی جونم هیچی از من نمیمونه سنگ رو سنگ بند نمیمونه این آدم دل نگرونه
دانلود آهنگ یکی یک دونه ای واسم دلم هی تنگ میشه واست  دانلود آهنگ یکی یک دونه ای واسم دلم هی تنگ میشه واست دانلود آهنگ میثم ابراهیمی به نام یکی یک دونه ای واسم Meysam Ebrahimi
دانلود ریمیکس هیپ هاپ ایرانی
دانلود آهنگ هیپ هاپ خارجی 2018
دانلود اهنگ هیپ هاپ الناز قاسمی
دانلود آهنگ هیپ هاپ خارجی 2017
دانلود آهنگ هیپ هاپ برای ماشین
دانلود اهنگ هیپ هاپ رقص الناز قاسمی
دانلود آهنگ هیپ هاپ فارسی شاد
دانلود اهنگ هیپ هاپ 2017
دانلود آلبوم جدید ابی به نام لاله زار
آهنگ های آلبوم لاله زار ابی شامل آهنگ جهان بدون تو، آهنگ قلب قاپ، آهنگ لاله زار ، آهنگ جاده های نرفته ، آهنگ کوچه نسترن ، آهنگ دلم میخواد ، آهنگ شب یلدا ، آهنگ شاهنومه، آهنگ چشمم به اون خونست، آهنگ آخرین آهنگ در یک فایل زیپ با لینک مستقیم در ادامه مطلب قابل دانلود است.
ادامه مطلب
,    ,    متن آهنگ مسعود بختیاری گل ناز دارم,    دانلود آهنگ گل ناز دارم مسعود بختیاری 320,    اهنگ لری گل ناز دارم مه شو تارم,    مسعود بختیاری gol-e naz,    دانلود آهنگ گل ناز دارم مهرنوش مختاری,    دانلود آهنگ گل ناز دارم مهدی در استیج,    دانلود اهنگ مسعود بختیاری دی بلال,    دانلود آهنگ گل ناز دارم موسی موسوی,    اهنگ معین گل ناز دارم مه شو تارم,   

سلام دوستان

دانلود آهنگ کد
دانلود آهنگ hayat gibi 320
دانلود آهنگ toygar isikli hayat gibi 320
دانلود آهنگی که کوزی برای جمره خوند